Felix Slováček v obležení půvabných žen. Nasávám vedle nich sílu jako starověký král, přiznal

Felix Slováček v obležení krásných žen
Felix Slováček v obležení krásných žen
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2021

Hudebník a skladatel Felix Slováček (78) se nikdy netajil tím, že ve společnosti pohledných žen jeho srdce plesá. Když dostal nabídku, aby vstoupil do poroty a hodnotil kritickým okem budoucí královny krásy, vůbec neváhal. "Už za starověku se starci obklopovali krásnými mladými dívkami, aby se omladili," řekl pro ŽivotvČesku.cz s typickým humorem.

Felix Slováček a finalistky soutěže Miss Svoboda 2021 mají za sebou oficiální focení a hudebník se velmi těší, až společně s Adélou Rezkovou usedne do poroty a bude moci dívky kriticky oznámkovat i povzbudit. Manžel Dagmar Patrasové (65) dostal otázku, zda dnešní dvacetileté dívky jsou jiné, než v dobách, kdy je Felix sváděl.

"Já bych se rád vyjádřil k tomu, jaké byly dvacetileté holky před třiceti lety, ale já nevím, jestli si ještě vzpomenu," řekl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz a rychle dodal, že musí přiznat, že po boku mladých krásek se cítí plný síly a energie.

"Už ve starověku se starci obklopovali krásnými mladými dívkami, aby se omladili a nasáli trochu té mladické energie. Staří králové uléhali po boku mladých dívek. Já asi uléhat nebudu, ale je pravda, že v takové společnosti se člověk chová trochu mladě, rozhodně jinak, než když budu mezi svými vrstevníky," přiznal muzikant otevřeně.

"Nepovídám si s nimi o tom, co mě bolí a kde mě to bolí, protože mě nic nebolí. Povídáme si ale o všem možném, jsou to příjemné partnerky do diskuze. Povídáme si o běžných věcech a je to opravdu milé," prozradil velký milovník života, který nevidí nic špatného na tom, když si stárnoucí muž k sobě najde výrazně mladší ženu.

"Starším pánům rozhodně mohu doporučit, aby si hledali mladší partnerku. Ale ještě lepší by bylo, kdyby si ty mladé ženy hledaly ty starší muže. Ta naše životní zkušenost se také někdy hodí," zakončil pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný umělec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.