Felix Slováček vysekl poklonu partnerovi Dády, která ale bude na Vánoce zřejmě sama

Dáda Patrasová s přítelem Vitem.
Dáda Patrasová s přítelem Vitem.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 11. 2020

Stále jsou manželé, ale každý má několik let nového partnera. Řeč je o herečce Dádě Patrasové (64) a saxofonistovi Felixi Slováčkovi (77). A i když mezi nimi chvíli panovalo vztahové napětí, dnes spolu vycházejí. Hudebník dokonce pro ŽivotvČesku.cz řekl, že je rád, že si Dáda našla sympatického muže. "S Vitem se známe delší dobu, jsem rád, že si Dáda našla slušného chlapa," netajil se Felix.

Felix tvoří téměř 6 let partnerský vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou. V začátcích jejich vztahu se obě ženy v lásce příliš neměly. Dáda ale dlouho sama nezůstala, její city obměkčil italský podnikatel Vito.

"Je to slušný chlap, my se známe už z dřívějška, kdy jsme byli s Dádou ubytovaní u něj na hotelu v Itálii. Je to tedy už hodně let zpět. Jsem ale rád, že si Dáda našla takového muže. Má charakter a charisma a těší mě, že jsou šťastní," řekl pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček.

Dáda se s Vitem vídá bohužel jen zřídka, letos prakticky vůbec. A to zejména kvůli pandemii koronaviru, která v Evropě v posledních týdnech sílí. Oba partneři se možná neuvidí ani letos na Vánoce.

"Felix má v tomhle pravdu, protože Vito je velmi slušný a seriózní muž. Navíc k ženě galantní. S Vitem se vidíme denně přes videohovor, ale nevím, jestli se letos uvidíme, podle situace. Na Vánoce možná také nebudeme spolu, takže budu sama, tedy jen s rodinou. Vito má staršího tatínka a tak možná bude lepší, když zůstane s ním. Jak to ale všechno ve finále bude, ještě nevím," řekla pro ŽivotvČesku.cz Dáda, kterou slova Felixe na adresu jejího současného partnera potěšila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.