Felixova vydařená oslava narozenin bez Dády. Asi by nebylo dobré, aby tam v takovém stavu přišla, říká Jiří Krampol

Felix Slováček na oslavě narozenin
Felix Slováček na oslavě narozenin
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 5. 2022

Pondělní bouračka Dády Patrasové (66) a následná procházka po Vinohradech, která vyvolala obavy o hereččino zdraví, má pro ni nepříjemnou dohru. Její manžel Felix Slováček (79) jí totiž naznačil, že by nebylo moudré, aby se nyní účastnila jeho oslavy narozenin. Ta se konala v úterý večer a podle ohlasů hostů to vypadá, že se velice vydařila. "Bylo to skvělé, potkal jsem spoustu známých a všichni jsme si to užili," potvrdil Jiří Krampol (83), dlouholetý přítel známého hudebníka.

Na dlouho plánovaný večírek se Jiří Krampol velmi těšil. "Před týdnem jsme byli s Felixem v lázních, kde jsme odpočívali a hráli tenis, a Felix mě na oslavu pozval. Bylo to skvělé, viděl jsem spoustu známých, z nichž některé jsem nepotkal dlouho, a myslím, že se všichni bavili," nešetřil chválou pro ŽivotvČesku.cz na narozeninovou party dlouholetého kamaráda herec a moderátor.

Když však přišla řeč na Felixovu choť Dádu Patrasovou a její nepřítomnost na vydařené oslavě, Jiří Krampol znatelně posmutněl. "Víte, asi by vážně nebylo dobré, aby tam v takovém stavu přišla. Je mi to vážně líto, jaké má problémy. Znám ji od jejích 16 let a je to moc hodná, chytrá a taky krásná holka, takže pozorovat to, jak je na tom nyní, je pro mě smutné," sdělil pohnutým hlasem pro ŽivotvČesku.cz Jiří Krampol, kterému zjevně není situace kamarádky lhostejná.

"Dáda i Felix jsou mí kamarádi a nechtěl bych mezi ně vrážet klín a Dádu nějak pomlouvat. Je to ale prostě smutné a nevím, jestli se jí dá nějak pomoct. Je také hrozné, že její problémy velmi zarmucují její rodinu," uvedl pro ŽivotvČesku.cz smutný Jiří Krampol.

Dádina pondělní jízda hrůzy vyvolala opět spekulace, zda královna dětských srdcí nemá potíže s alkoholem. Kousek od domu slavného páru na Vinohradech její vůz poškodil zaparkované auto a nakonec skončil v betonovém sloupku. Náraz byl nejspíš poměrně silný, protože se po něm otevřela kapota vozu a na místo dorazila nejen policie, ale také hasiči.

Herečka se na místě odmítla podrobit dechové zkoušce. Následně ji zachytila kamera, jak se prochází po ulici nejistým krokem, musí se přidržovat zdi a nakonec nepříliš důstojně odpočívá vsedě přímo na chodníku.

Nejedná se přitom o první autonehodu slavné herečky a zpěvačky. V prosinci 2018 Dáda Patrasová kousek od svého domu na Praze 2 nezvládla řízení a narazila do auta, které řídil mezinárodně hledaný muž. Tehdy jí policie naměřila 2,5 promile alkoholu, a okamžitě proto odebrala řidičský průkaz. Nehoda se stala v odpoledních hodinách. Se svým vozem značky mercedes herečka ujela necelých 500 metrů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.