Festival ve Varech obrazem: Tohle byly 3 nejzajímavější momenty, které mnohé nadchly, překvapily i zaskočily

(zleva) Lubomír Zaorálek s Jiřím Bartoškou a jeho manželkou, Matěj Ruppert, Jitka Čvančarová
(zleva) Lubomír Zaorálek s Jiřím Bartoškou a jeho manželkou, Matěj Ruppert, Jitka Čvančarová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2021

Sobota byla závěrečným dnem desetidenního maratonu MFF KV 2021 a červený koberec ozdobila účast hollywoodských hvězd Johnnyho Deppa (58) a Ethana Hawkea (50), který na ceremoniálu převzal cenu. Festival se letos konal v odloženém termínu. Pořadatelé ho přesunuli z tradičního začátku prázdnin kvůli tomu, aby se více lidí stihlo naočkovat proti koronaviru a také s vírou, že se kinosály budou moci naplnit na sto procent. Velkolepá událost připravila řadu momentů, které mnohé dojaly, ale i zaskočily.

Vedle ministra bez respirátorů

Úvod festivalu se nevyvedl kvůli opatřením, kdy lidé mají stále povinnost nosit ve vnitřních prostorách respirátor. Právě kvůli tomu krajská hygiena vyšetřuje hosty slavnostního zahájení ve Velkém sálu hotelu Thermal, kteří neměli nasazeny respirátory nebo nanoroušky. Z téměř 1200 přítomných jich byla většina.

Pod dohledem ministrů Adama Vojtěcha (34) a ministra kultury Lubomíra Zaorálka (64) docházelo k masivnímu porušování opatření. Z událostí v Karlových Varech byl zklamán také epidemiolog Rastislav Maďar. "Lidé s mediálně známým obličejem, někdy označovaní jako celebrity, měli šanci ukázat běžným lidem, že s nimi sounáleží, že když je nepříznivá situace, umí s nimi snášet i nepohodlí v podobě respirátoru," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz chování některých.

Matěj Ruppert předvedl krajkové kalhotky

Má talent a extravagance mu rozhodně není cizí. Jinak tomu nebylo i na koncertě Monkey Business ve Varech, na kterém Matěj Ruppert (43) zazpíval duet se zpěvačkou Terezou Černochovou (38). Nebylo by na tom nic divného, kdyby se v letních dámských šatech neostýchal odhalit i víc, než možná chtěl - pod červeno-oranžové šaty si oblékl černé krajkované kalhotky.

Modrá róba Jitky Čvančarové

O pořádný rozruch se postarala herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová (43), která se ukázala na červeném koberci v sytě modré róbě, která zdůraznila její bujné ženské křivky. V Karlových Varech se nemluvilo o ničem jiném tolik jako o jejím outfitu, ve kterém dorazila na červený koberec.

"U Jitky si myslím, že platí pravidlo: Čím méně, tím lépe. Je to úžasná herečka, velice příjemná a milá žena, nicméně nabírání, které má okolo prsou a ta obrovská sukně, jsou už moc. Celkově ale dobré, má pěkný účes," zhodnotil stylista hvězd Kája Pavlíček (49) pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.