Fotky z tajného pokoje Michaela Jacksona: Definitivní důkaz o jeho pedofilii

Michael Jackson
Michael Jackson
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 4. 2020

Spekulace o tom, že Michael Jackson (†50) zneužíval děti, znovu rozvířil šokující dokument Leaving Neverland. Dva dospělí muži ve filmu vypověděli, že je král popu v mládí nutil k sexu. Teď na světlo vyplavaly další důkazy o zpěvákově dle soudu údajné pedofilii. V roce 2013 proběhla v jeho sídle policejní razie, při které se našel tajný pokoj s podezřelými věcmi!

Byl Michael Jackson doopravdy pedofil? V roce 2013 to jeho sídla Neverland vtrhla policie a našla tam tajný pokoj se spoustou dětských věcí a fotografií!

Do přísně utajených komnat krále popu se vstupovalo skrytými dveřmi v šatníku. V prostoru za nimi prý zpěvák shromažďoval dětskou a zvířecí pornografii a hračky. Měl tam prý dokonce i několik postelí a záchod s obří sochou animované postavičky. Jak informoval server thesun.co.uk, policisté všechno vyfotografovali.

Jacksonova sbírka

Muži zákona v místnosti našli i fotku dětského herce Macaulaye Culkina (39) z legendární komedie Sám doma. Jackson se s ním přátelil, takže na snímku bylo i věnování. "Nikdy mě nenechávej v domě o samotě," psalo se na něm.

Policisté si tehdy mysleli, že mají proti Jacksonovi nezvratné důkazy. Jeho peníze ale měly zřejmě větší sílu. Údajných obětí Michaela Jacksona sice bylo mnoho, soud však zpěvákovo jméno pokaždé očistil.

Posuďte v galerii sami, jestli to bylo správné rozhodnutí...

Galerie

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.