Foto, které Dádu Patrasovou nepotěší. Felix Slováček se ukázal po boku Lucie Gelemové

Lucie Gelemová a Felix Slováček
Lucie Gelemová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 3. 2023

Čas dokáže obrousit i hrany, u kterých by to již nikdo neočekával. Na společné fotografii se tak objevila výtvarnice Lucie Gelemová (40) a Felix Slováček (79), kteří si po bouřlivém rozchodu na konci roku 2021 dlouhou dobu nemohli přijít na jméno. "Už jsem zapomněl na všechna příkoří," potvrdil pro ŽivotvČesku.cz známý saxofonista s tím, že život je krátký na to, aby si jej kazil vztahovými dramaty.

Pohledná výtvarnice Lucie Gelemová a saxofonista a milovník žen Felix Slováček spolu udržovali mimomanželský poměr dlouhých sedm let. Pak ale přišla krize a rozchod, který byl poměrně dramatický - hudebník tehdy dokonce měl svou expartnerku doslova vyhodit z bytu na ulici. Následně se vrátil ke své manželce Dádě Patrasové (66), která se kvůli jeho románku pořádně natrápila.

Že by se nesourodý pár ještě někdy usmířil, nevypadalo nejprve příliš pravděpodobně, jeden pro druhého neměli dobré slovo, a dokonce Felix Slováček pro ŽivotČesku.cz prohlašoval, že je pro něj Lucie mrtvá a nechce s ní mít nic společného. Před pár týdny se ale vše změnilo.

"Je pravda, že s Felixem jsme navázali přátelský vztah, a jsem za to ráda. Občas se vidíme a těší mě, že spolu dokážeme na velmi důstojné úrovni komunikovat," uvedla Lucie Gelemová pro ŽivotvČesku.cz v polovině února.

Že mezi nimi opět došlo k navázání přátelství, nyní prokázala fotografie na Instagramu Lucie Gelemové, kterou umístila do Stories. Zachycena je na ní po boku Felixe a moderátorky Alex Mynářové (39) a všichni tři působí, že se skvěle baví.

Že opravdu došlo na usmíření, potvrdil také Felix Slováček. "Je to v pohodě. Už jsem zapomněl na všechna příkoří, která vznikla, a jsem v pohodě. Život je krátký," řekl pro ŽivotvČesku.cz legendární hudebník, který je rád, že s bývalou partnerkou opět dokáží komunikovat na přátelské úrovni.

Radost pravděpodobně nebude mít hudebníkova manželka Dáda Patrasová, která poměrem svého muže dlouhých sedm let trpěla a přála si, aby se opět natrvalo vrátil k ní domů. V poslední době se vztahy manželů podle filmové ikony 80. let výrazně zlepšily a tmavovlasá herečka začínala po boku svého muže být opět šťastná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.