Foto z dětství odkrylo letité tajemství. Všichni si mysleli, že jsem holka, připustil Dwayne Johnson

Dwayne Johnson
Dwayne Johnson
Foto: Showpix
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 12. 2020

Těžko by příznivci moderních akčních filmů pohledali ikoničtějšího herce, než je Dwayne Johnson (48). Bývalý wrestler má ukázkovou formu, denně posiluje a kvůli správnému růstu svalů sní hromadu jídla, na kterou by si dva lidé netroufli. Dnes je známým svalovcem, ale když byl malý, lidé si mysleli, že je dívka.

Úspěšný herec, bývalý wrestler a milovník tequily, který si vybudoval vlastní značku tohoto opojného nápoje. Dwayne Johnson dnes vydělává obrovské sumy peněz a vděčí za to hlavně své fyzické formě. S takovými svaly je pro akční filmy jako dělaný.

Holá hlava a jeden sval vedle druhého, to se většině lidí vybaví při vyslovení jeho jména. V minulosti si přitom lidé mysleli, že je dívka. Vypadal tak už jako miminko a v nejbližších letech se na tom nic moc nezměnilo.

"Už jako malý kluk jsem to s holkami uměl. Hlavně proto, že si myslely, že jsem jedna z nich. Nosil jsem trvalou. Díky, mami, za tak skvělý účes,“ zažertoval Johnson, známý i jako The Rock, na svém instagramovém profilu.

Vzestup

Dwayne je ke svým fanouškům otevřený a na internetu se jim u svých příspěvků svěřuje často. Prozradil i to, že měl v dětství větší problémy než dívčí vzhled. "V roce 1987 jsme si nemohli dovolit ani večeři na Díkůvzdání. Modlili jsme se, aby nás na ni někdo pozval k sobě domů.

V tom roce bylo Johnsonovi 15 let a o 10 let později si začal budovat jméno coby profesionální zápasník. Dnes má více než dost peněz na to, aby zaopatřil své nejbližší. Bohatství mu do hlavy nestouplo a je vděčný za vše, co má.

"Byli jsme na tom špatně, ale překonali jsme to. Dnes jsme jedna velká, poněkud šílená, ale milující a vděčná rodina,“ připustil Johnson.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.