Franta měl smůlu, říká televizní nevěsta Natálka. Půvabná blondýna promluvila o partnerovi

Televizní nevěsta Natálie Mykytenko
Televizní nevěsta Natálie Mykytenko
Foto: Se svolením Natálie Mykytenko
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 4. 2021

Měla přímo raketový start do mediálního světa. Dnes se věnuje hlavně propagaci různých výrobků na sociálních sítích. Televizní nevěsta Natália Mykytenko (23) přiznala, že je stále bez přítele a uvedla, jaký by měl být její vysněný muž. "Franta měl smůlu," řekla pro ŽivotvČesku.cz o manželovi ze svatební reality show.

Než se přihlásila do televizní reality show, tak ji v České republice znala jen hrstka lidí. Dívka, která pochází z Ukrajiny, ale chytla šanci za »pačesy« a dokázala si na sociálních sítích vybudovat základnu, která jí umožňuje spolupracovat s módními a kosmetickými značkami.

Natálka Mykytenko také zkrášluje své tělo a kromě zvětšení dekoltu se rozhodla upravit nedostatky v obličejové části. Na estetické klinice si pomocí injekcí nechala vyplnit jizvy pod očima. "Jizvičky pro mě opravdu nebyly příjemné. Bohužel to bylo vidět i přes make-up a dlouho jsem to řešila," uvedla pohledná blondýnka, která také přiznala, že je stále bez partnera. Posledním oficiálním přítelem, se kterým Natálka hledala životní štěstí, byl mostecký náměstek primátora Marek Hrvol.

"Napsal mi sám po zhlédnutí prvního dílu reality show. První rande jsme měli v autě. Nebylo bohužel kam jít v době covidu, tak jsme měli okružní, poznávací jízdu. Pak jsme šli na Vyšehrad," popsala Natálka pro ŽivotvČesku.cz, jak probíhala první schůzka s Markem Hrvolem. Vztah ale zkrachoval stejně jako televizní partnerství s podnikatelem Františkem Gebrem. Ten měl podle Natálky smůlu, protože se nedokázal dostat na další metu a zůstalo jen u svatebního polibku.

Dívku, o které si část veřejnosti myslí, že je chladná a povrchní, sleduje na Instagramu už 90 tisíc sledujících. Možná právě tam najde novou lásku. "Muž musí mít smysl pro humor a být gentleman. Musí tam být hned takové to jiskření, kdy to cítíte oba. Mám ráda tmavší jakoby španělské typy," uvedla blondýnka v minulosti pro TV Nova. Sama sebe považuje za rodinný typ.

"Mým největším životním snem je založit si rodinu, být stále zdravá a být v harmonii sama se sebou," upřesnila usměvavá Natálka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.