Natálka Mykytenko si nechá zvětšit dekolt. Velké přednosti se mi vždy líbily, říká televizní nevěsta

Natálie promluvila o novém partnerovi
Natálie promluvila o novém partnerovi
Foto: Archiv TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 1. 2021

Natálie Mykytenko (23), která na sebe upozornila jako televizní nevěsta, přiznala, že není spokojená se svým tělem. Od plastického chirurga si nechá zvětšit ňadra. Prý to bude jediná plastická operace, kterou chystá. "V 17 jsem si řekla, že až na to jednou budu mít, tak si udělám radost," uvedla sympatická blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Krása není jen v duši a vystupování, krása je také to, co vnímáme očima. Televizní nevěsta Natálie Mykytenko přiznala, že od sedmnácti let zkoumá svoje tělo a není spokojená s tím, jak vypadají některé partie. Její rozhodnutí prý nesouvisí s tím, že by o svůdnou blondýnku měli nyní výrazný zájem muži, ale jedná se o její vnitřní rozhodnutí.

Už jste se rozhodla, jak budou vaše nová ňadra vypadat?

Už jsem u pana doktora Romana Kufy byla na konzultaci a dohodli jsme se. Jenže já si to zase pak rozmyslela. Takže až v pátek se rozhodnu, jak výrazně se bude hrudník zvětšovat.

Je to nápad z vaší hlavy? Nebo roli sehrály i poznámky mužů, se kterými jste randila?

Musím říct, že kluci mě k tomu nikdy netlačili. A nikdo žádné poznámky neměl. Muži mi naopak vždy říkali, ať na sobě nic neměním a zůstanu sama sebou. Já také musím zdůraznit, že žádný fanda do plastik nejsem.

Teď nerozumím, jdete přeci na plastiku prsou...

Ano, ale je to jediná plastická operace, na kterou jdu. První a poslední operace, žádný jiný zákrok nebude.

Kdy jste se rozhodla, že si necháte ňadra zvětšit?

Někdy v 17 letech jsem to začala řešit. Já jsem typ ženy, které skáče váha nahoru a dolů. A nahoru a dolů neskákala jen váha. Pak jsem se v 18 letech tak nějak celkově uklidnila, ale růst některých tělesných partií se zastavil. A já zjistila, že prsa nejsou podle mých představ. Takže jsem si řekla, že až na to jednou budu mít finance a budu velká holka, tak si udělám radost. Musím říct, že se mi výrazná prsa na ženách hodně líbí.

Takže v pátek dáte na Instagram fotku konečného výsledku?

V pátek budu asi hlavně trpět a bude mě bolet celé tělo. Ale vzhledem k tomu, že nyní hodně fotím a předvádím šaty, tak si myslím, že v budoucnu mi větší prsa na Instagramu pomohou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.