Reklama:

František Janeček odhadl, jak dlouho to ženatému Bohuši Matušovi a jeho o 30 let mladší manželce vydrží

Bohuš Matuš a producent František Janeček
Bohuš Matuš a producent František Janeček
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2021

Bohuš Matuš (47) a Lucie Palkaninová (18) jsou manželé. Vzali se ve středu odpoledne v rodinném parku v pražských Dolních Měcholupech. Nechyběli ani hosté z řad celebrit. Za svědka šel zpěvákovi producent František Janeček (76), který pro ŽivotvČesku.cz promluvil o tom, co novomanžele udrží i přes věkový rozdíl spolu a co ho nejvíce dojalo.

Reklama:

Po zhruba pětiminutovém obřadu, který při prvním novomanželském políbení doprovázela píseň Stín katedrál, následovala od 15 hodin párty s rautem. Hudebně ji zaštiťoval Freddie Mercury revival Jaroslava Breskyho.

Reklama:

Pro ŽivotvČesku.cz popsal své pocity František Janeček, který šel Bohušovi Matušovi za svědka. "Ano, byl jsem svědek. Bylo to báječné, úžasné. Trochu jsem tam ale kvůli počasí vymrzl, tak jsem se okolo půl páté odpoledne omluvil," řekl pro ŽivotvČesku.cz věhlasný producent, v jehož muzikálech má zpěvák často hlavní role.

František Janeček se zároveň postavil do dlouhé řady gratulantů. "Přát jim lze všechno. Samozřejmě jsem se do té fronty zařadil i já, ale myslím si, že by to mohl být pevný svazek, protože je pojí děťátko, u toho jediného jsem se rozněžnil - bylo to velmi krásné a půvabné. Záleží na nich, ona je mladá, on je starý kozák. Ale bylo to velmi příjemné odpoledne a užil jsem si to," dodal pro ŽivotvČesku.cz hudební producent František Janeček.

Mezi pozvané na oslavu dorazily známé tváře jako Kateřina Brožová, Daniel Hůlka, Marian Vojtko, Milan Peroutka, Magda Malá, Václav Hybš nebo producent Petr Tomeček, který dal novomanželům jako svatební dar nové auto.

Novomanželé se netajili tím, že v rámci svatební cesty by v dalším roce rádi letěli na Floridu. Se svou mladou manželkou se Bohuš Matuš poznal v roce 2018 v Divadle Hybernia, kde vystupoval. Tehdy za ním patnáctiletá Lucie přišla se slovy, že je nejlepší zpěvák všech dob.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: