František Janeček se pochlubil ve společnosti svou dcerou. Krásná Alice se pyšní prvotřídní postavou, kterou nemá zadarmo

Alice Janečková s otcem Františkem
Alice Janečková s otcem Františkem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2021

Nejstarší dcera Františka Janečka (77) Alice si vyrazila se svým milovaným otcem do společnosti. Konkrétně na premiéru muzikálu Láska nebeská s hity Waldemara Matušky (✝76). A oběma to velmi slušelo, když se sladili do tmavých barev. "Byl to velmi krásný kulturní zážitek a jsem moc ráda, že mě táta doprovodil," řekla pro ŽivotvČesku.cz velmi pohledná blondýnka, která vychová pětiletého syna Filipa.

Pohledná dcera legendárního hudebního producenta se rozhodně může pochlubit prvotřídní postavou, proto není divu, že naposledy se ve společnosti - nedávných narozeninách svého otce - objevila jen v hodně titěrném topu a dala tak vyniknout svým křivkám, které ale nemá zadarmo.

"Stravuji se střídmě a pravidelně, což vyžaduje sebekázeň, zejména ve večerních hodinách, a pravdou je, že jsem v poslední době začala hodně běhat, což na celkové zpevnění postavy skvěle funguje. Pokud jde o stravu, a když to řeknu s nadsázkou, tak se vyhýbám tomu špatnému a jím jen to dobré a tělu prospěšné," prozradila pro ŽivotvČesku.cz pohledná dcera Františka Janečka, jak si udržuje skvělou formu.

Premiéru muzikálu v Divadle Broadway si Alice Janečková po boku svého otce, se kterým vyrazila, užila a samotné představení se jí velmi líbilo. "Byl to velmi vydařený kulturní zážitek. Šlo o dlouho očekávanou premiéru muzikálu. Pokud jde o epidemii, jsem v tomto směru pozitivní a věřím, že kultura už se nezastaví," dodala pro ŽivotvČesku.cz pohledná dcera hudebního producenta, které to velmi slušelo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.