František ze svatební reality show k nepoznání. Na fotce z mládí má krátké vlasy a pohled svůdníka

Natálka a František se vzali na zkoušku, bohužel jim to nevyšlo
Natálka a František se vzali na zkoušku, bohužel jim to nevyšlo
Foto: Archiv TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Fotograf František Gebr (36), jeden z účastníků nové svatební reality show, kterou vysílá nejúspěšnější tuzemská komerční televizní stanice, si mezi diváky získal velké sympatie. Zdá se, že má za sebou také modelingové zkušenosti, protože zveřejnil starší fotku, kde je nakrátko, o řadu let mladší a vypadá jako z titulky časopisu.

Televize Nova odstartovala v rámci svého podzimního vysílacího plánu u nás zcela nový koncept reality show s názvem Svatba na první pohled, kde jsou účastníci sociálního experimentu zkoumáni trojicí odborníků z oblasti psychologie, biologie a genetiky, kteří pro ně na základě různorodých výsledků hledají ideální protějšek do života. Jedním z těch, kteří vložili důvěru ve vědu a dali šanci něčemu tak bláznivému, je pohledný fotograf František Gebr, který byl spárován s krásnou Natálií Mykytenko (23), zdravotní sestřičkou a příležitostnou modelkou.

Mezi oběma je věkový rozdíl třináct let, ale i když na věku rozhodně nezáleží, ani tak se zatím nezdá, že by v sobě našli spřízněné duše. "Moje okolí ví, že jsem trochu blázen. Byl jsem ale zvědavý, jaká partnerka pro mě bude ideální z pohledu vědy. Věřím, že láska na první pohled existuje, ale je jen prvním signálem," řekl první ženich Svatby na první pohled pro ŽivotvČesku.cz.

František si získal sympatie televizních diváků svou pokorou, pohodovým náhledem na život a příjemným vystupováním. Na svém oficiálním profilu zveřejnil fotku z mládí, kde by ho někteří možná stěží poznali. Má na ní krátké světlejší vlasy a je znatelně mladší. "Včera jsem narazil na tuhle fotku. Tak schválně, kolik mi bylo?" napsal k fotce sympaťák, který hledá životní lásku v nové svatební reality show.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.