Funkční recept na hubnutí šéfkuchaře Jana Punčocháře: Mám 15 kilogramů dole, pochlubil se

Šéfkuchař Jan Punčochář
Šéfkuchař Jan Punčochář
Foto: Se souhlasem Jana Punčocháře
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2020

Přes prázdniny rozhodně nelení. Uznávaný šéfkuchař ze známé televizní soutěže Jan Punčochář (41) se pochlubil, že od začátku roku si dal cíl, který se mu daří plnit. Tím bylo, že zhubne. Aktuálně má 15 kilogramů dole. Punčochář zároveň pro ŽivotvČesku.cz prozradil recept, jak se dá »hravě« zhubnout.

"Aktuálně jsem s rodinou na dovolené v Rakousku a rozhodně nezahálím. Každý den si dám několik kilometrů chůze a dodržuji pravidelnou stravu. Lidé si myslí, že diety pomáhají, ale to je jen na chvíli, důležitá je pravidelná a vyvážená strava a pohyb, alespoň u mě to funguje. Od začátku roku jsem shodil celkem 15 kilogramů a rozhodně se cítím skvěle," řekl pro ŽivotvČesku.cz respektovaný šéfkuchař.

Jan Punčochář se netajil ani svou aktuální váhou. "Ze 108 kilogramů jsem na parádních třiadevadesáti. Takže ještě kousek a jsem v cíli," usmíval se vyhlášený šéfkuchař, který se pyšní řadou ocenění s tím, že by se rád dostal na triumfálních devadesát kilogramů.

Nekompromisní porotce ze soutěže pro amatérské kuchaře zároveň prozradil, že se cvičením nezačal sám. Pomáhá mu totiž bývalý hokejista, trenér a účastník soutěže Roman Staša.

"Cvičíme spolu, pomáhá mi a díky tomu se mi daří jít s váhou dolů," dodal Punčochář pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.