Reklama:

Gabriela Partyšová končí ve Snídani. Prozradila důvod, proč ji diváci v ranním vysílání už neuvidí

Moderátoři Aleš Lehký a Gabriela Partyšová
Moderátoři Aleš Lehký a Gabriela Partyšová
Foto: Se svolením TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2021

Gabriela Partyšová (43) a Aleš Lehký (42) už nebudou tvořit moderátorskou dvojnici v oblíbené ranní relaci, kterou vysílá neúspěšnější tuzemská komerční televize. Moderátorka v ní působila dlouhých 7 let, z obrazovky ale zcela nezmizí. "Budu zpátky ve společenských magazínech," řekla pro ŽivotvČesku.cz Gabriela Partyšová a upřesnila, proč z ranního vysílání odešla.

Reklama:

Jen krátce poté, co ve Snídani s Novou skončili Milan Peroutka (31) a Nikol Čechová (31), svůj konec ohlásila i další dvojice. Moderátoři Gabriela Partyšová s Alešem Lehkým už se v ranním vysílání bok po boku objevovat nebudou. Fanoušci Gabriely ale nemusí mít strach, že už ji na obrazovkách neuvidí.

Reklama:

V minulosti moderátorka působila především v pořadech o celebritách, nyní se po konci v ranní relaci v podstatě vrací ke svým televizním kořenům. "Budu moderovat Život ve hvězdách. Budu zpátky ve společenských magazínech," řekla Gabriela Partyšová pro ŽivotvČesku.cz.

Přestože společenské magazíny i zpravodajství Gabrielu Partyšovou baví, po dlouhých letech brzkého vstávání si při působení v jiném pořadu odpočine.

"Bavilo mě obojí. Snídaně má trošku zajímavější témata, hosty a je víc edukativní, ale vstává se tam tak do noci, že po sedmi letech už jsem z toho orvaná. Vracím se zpět do pořadů o celebritách a budu moderovat ve čtvrtek po prime timu," dodala Gabriela Partyšová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: