Gabriela Soukalová a její partner ukázali bydlení. Miloš řekl, co bylo při rekonstrukci největší výzvou

Miloš Kadeřábek a Gabriela Koukalová
Miloš Kadeřábek a Gabriela Koukalová
Foto: Se svolením Miloše Kadeřábka
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2021

Okouzlující moderátorka a mistryně světa v biatlonu Gabriela Soukalová (31) se už v září stane maminkou. Do té doby si přála, aby její přítel Miloš vyladil společné bydlení. To, co mělo být lehkou úpravou, se rychle přetavilo v kompletní rekonstrukci. Z Miloše se tak stal na tři měsíce projektant i stavitel a některé dny pracoval až do půlnoci. "Nejkrizovějším momentem byla situace, kdy jsem stál v totálně rozkopaném bytě. Tehdy jsem se fakt lekl, co čeho jsem se to vlastně pustil," řekl už se smíchem pro ŽivotvČesku.cz sympatický partner legendární biatlonistky. Jeho osudová žena se zároveň v úterý večer rozloučila s diváky pořadu Showtime a odchází na mateřskou dovolenou.

Mají hotovou rekonstrukci společného bydlení a mohli by už jen počítat dny do příchodu prvního společného potomka. To by ale partner Gabriely Soukalové nesměl být zatížený na detaily.

"Máme v podstatě hotovo, já už ladím jen detaily. Vidím toho ještě hodně, ale je to tím, že jsem opravdu detailista a puntičkář. Většina lidí by možná už řekla, že už je opravdu hotovo, ale já nevydržím koukat na úplné drobnosti, takže si s tím ještě hraji," uvedl se smíchem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se vždy někam zakouká do rohu a pak má nutkání jít a ladit, ladit a ladit...

Miloš Kadeřábek také přiznal, že na začátku úprav společného bydlení s tak rozsáhlou rekonstrukcí nepočítal. Když stál uprostřed rozkopaného bytu, tak se obával, zda si nevzal moc velké sousto.

"Nejkrizovějším momentem byla situace, kdy jsem stál v totálně rozkopaném bytě. První představa totiž byla, že si trochu pohrajeme s koupelnou a zvětšíme ji a že také zvětšíme úložné prostory. Najednou mi došlo, že když už to dělám, tak to musím udělat z gruntu celé. Když jsem potom stál, tak jsem se trochu lekl, do čeho jsem se to pustil," prozradil s velkou úlevou v hlase muž, který přestavbě rodinného hnízda věnoval tři měsíce.

"Vstával jsem v 6 ráno, pracoval od 7 hodin a zažil jsem i dny, kdy jsem makal do půlnoci. Vše se stihlo za tři měsíce, ale musím říct, že to byl opravdu frmol," popsal zběsilé tempo sympatický podnikatel. Oba nastávající rodiče jsou nejvíce hrdí na to, že se jim povedlo všechny představy přetavit do reality a že mají bydlení prodchnuté industriálním stylem.

"Gabča má hodně uměleckého ducha a oba dva si rádi hrajeme s detaily. Oba také tíhneme k takovému industriálnímu stylu, takže mně se třeba líbí, že jsme na stropě přiznali traverzu. Pyšný jsem i na tapetu, já nikdy netapetoval, jsem rád, že na poprvé se to povedlo. Za vychytávku považuji betonovou zeď z plotovek. Viděl jsem takovou stěnu na internetu, líbilo se mi to, koupil jsem KB-bloky s fazetovými hranami a zkusil to. Řekli jsme si, že to dobře zapadne do našeho konceptu a povedlo se to, na to jsme asi opravdu hrdí," uvedl spokojený nastávající tatínek, který také samozřejmě dostal dotaz, na kolik rozsáhlá rekonstrukce přišla. "Nerad bych od boku říkal nějakou sumu, ještě jsem neměl čas projít všechny faktury, teprve to budu všechno počítat a snad to ani nechci vědět," dodal se smíchem partner televizní moderátorky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.