Gabriela Soukalová přiznala těhotenství. S pravdou jsem šla ven, když mi šaty dělaly velké břicho, říká

Gabriela Soukalová
Gabriela Soukalová
Foto: Nextofo
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 3. 2021

Bývalá biatlonistka a nynější televizní moderátorka Gabriela Soukalová (31) oznámila, že čeká miminko. Na otcovskou roli se těší její partner Miloš, který po jejím boku vystřídal bývalého manžela Petra Koukala (35). "Na Primě jsem musela barvu přiznat v momentě, kdy hlavní kostymér dostal zákaz oblékat mě na vysílání do lahvově zelených šatů s tím, že mi dělají velké břicho," uvedla budoucí maminka pro ŽivotvČesku.cz.

Moderátorka a bývalá úspěšná biatlonistka do nové životní etapy vstupuje se svým rodným příjmením. Po rozvodu s Petrem Koukalem, který oznámila v září roku 2020, se nyní z Koukalové nechala přejmenovat znovu na Soukalovou. A nyní se navíc chystá a těší na mateřské povinnosti.

"Jsme obrovsky vděční, že nás s mým přítelem Milošem potkala tato radostná událost. Bereme to jako dar, kterého si moc vážíme a moc se na něj těšíme. Vyhlídky na rodinu jsme měli od začátku oba, ale vzhledem k mému pracovnímu vytížení a méně příjemným okolnostem, kterým už nějakou dobu čelím, jsme neplánovali a nechali tomu volný průběh. Neříkám, že jsme nebyli překvapeni, že to šlo tak rychle, ale o to víc se těšíme, protože je vidět, že ten malý, nebo malá, chce být s námi co nejdříve," uvedla Gabriela Soukalová ve vyjádření pro ŽivotvČesku.cz.

Moderátorka věří, že jí nyní skutečně startuje nová životní etapa. S Petrem Koukalem se rozvedli, ale stále ještě nemají dořešené majetkové vyrovnání. Vztah s novým partnerem Gabriela Soukalová odtajnila na začátku února a už tehdy řekla, že s ním plánuje společnou budoucnost.

"Na Primě jsem musela barvu přiznat v momentě, kdy hlavní kostymér dostal zákaz oblékat mě na vysílání do lahvově zelených šatů s tím, že mi dělají velké břicho," prozradila o těhotenství Gabriela Soukalová s úsměvem na rtech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.