Gabriela Soukalová se pochlubila rodinným snímkem. Dcera je čím dál více podobná tatínkovi

Gabriela Soukalová a Miloš Kadeřábek
Gabriela Soukalová a Miloš Kadeřábek
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 1. 2023

Pohledná moderátorka Gabriela Soukalová (33) se před více než rokem stala hrdou maminkou rozkošné dcery, která dostala jméno Izabela Gabriela. V září 2021 tak z partnera Miloše Kadeřábka udělala otce, který za tu dobu poznal, že jeho nová role nepřináší jen radosti, ale mnohdy i starosti. Aktuálně se okouzlující zrzka pochlubila společným snímkem, z něhož je patrné, že nejmladší člen rodiny je vizuálně celý tatínek. Pro ŽivotvČesku.cz krátce před příchodem holčičky na svět sympatický partner někdejší hvězdy biatlonu uvedl, že otcovství pro něj bude velká výzva v pozitivním významu.

Po těžkém rozchodu v roce 2020 a rozvodovém řízení, které mezi Gabrielu Soukalovou a jejího bývalého manžela Petra Koukala zasadilo velké šrámy, je bývalá fenomenální sportovkyně zase šťastná. Před tím, než se ocitla na porodním sále, její partner promluvil o roli otce pro ŽivotvČesku.cz.

"Otcovství pro mě bude nová zkušenost, na kterou se už moc těším. Budu se snažit být tím nejlepším tátou a vzhledem k tomu, že mám rád ve svém životě rovnováhu, tak se budu snažit být jak liberální, tak i přísný, když to bude potřeba," uvedl na dotaz redakce Miloš Kadeřábek.

V září budou dceři pyšných rodičů dva roky a ze snímku, kterým se Gabriela Soukalová pochlubila na svém Instagramu, je zřejmé, že malá Izabelka roste jako z vody a podobu s otcem rozhodně nezapře.

Příběh lásky bývalé biatlonistky je podobný těm, které se objevují v romantických filmech. V nich dějová linka divákovi ukazuje, že po jednom nevydařeném manželství není nutné házet flintu do žita, protože s velkou pravděpodobností osudová láska do života člověka teprve přijde.

"Několik let jsme byli přátelé a určitě mě nenapadlo, že bychom spolu jednou mohli mít vztah. Prakticky jsme se začali častěji vídat až v době, kdy Gabča odešla z předchozího vztahu," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Miloš Kadeřábek s tím, že určitě nečekal, že by s legendární biatlonistkou jednou mohl založit rodinu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.