Galerie plná jídla: Jan Punčochář z MasterChefa zhubl 10 kilogramů a ukázal své nejhezčí pokrmy

Jan Punčochář je gastroumělec.
Jan Punčochář je gastroumělec.
Foto: Archiv Jana Punčocháře
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 4. 2020

Porotce soutěže televize Nova s názvem MasterChef Jan Punčochář se řadí k nejvyhlášenějším šéfkuchařům v Česku. Z obyčejných surovin hravě dokáže vykouzlit doslova gastro zázraky. Pro Život v Česku přiznal, že v poslední době výrazně zhubl, a to přibližně deset kilogramů. A pochlubil se plejádou jídel, která v minulosti dokázal vytvořit.

Punčochář je nejen porotce v soutěži pro amatérské kuchaře, ale sám je vlastníkem známé restaurace U Matěje. Nedávno se nechal slyšet, že kvůli vládním restrikcím měsíčně jdou jeho ztráty do řádu milionů korun.

Pro Život v Česku promluvil o tom, že aktuálně pracuje na své postavě. "Každý den si na sebe najdu hodinu a cvičím. Za pár měsíců se mi podařilo shodit přibližně deset kilogramů, takže moje současná váha se pohybuje okolo devadesáti kil," prozradil uznávaný šéfkuchař, který opravdu umí z obyčejných surovin připravit jídla, která mají nejen znamenitou barvu, ale zejména chuť.

A jak vypadají pokrmy lidově řečeno z jeho dílny? Podívejte se do galerie, sami uznáte, že ne náhodou se Punčochář řadí k hvězdám v oboru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.