Reklama:

Geny rozhodně nezapře. Syn Terezy Maxové se zrodil pro molo. Hodil by se i pro herectví, říká modelingový znalec

Topmodelka Tereza Maxová
Topmodelka Tereza Maxová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 8. 2021

V některých případech nepadá jablko daleko od stromu. Topmodelka Tereza Maxová (49) má za sebou úspěchy nebývalých rozměrů a její jméno není třeba představovat ani ve světě. V jejích šlépějích kráčí i syn Tobias Fetterlein (20), který už dávno není žádný chlapec, ale pohledný mladý muž. "Oba rodiče jsou zajímavé typy. Tobias má výrazné oči, noc a také velmi specifický tvar rtů. Jsem názoru, že má určitě šance se výrazně prosadit v mezinárodním modelingu," řekl majitel modelingové agentury pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Nejstarší syn Terezy Maxové a dánského tenisty Frederika Fetterleina (51) už vyrostl a rozhodně mu nechybí ambice a zdravé sebevědomí. I když jeho prvotní záměry směřovaly ke studiu financí, vybral si nakonec historii a archeologii na prestižní londýnské univerzitě UCL. Ale vzhledem k jeho genům a zjevným fyzickým předpokladům není divu, že se směroval i do odvětví modelingu. S mámou, která má neocenitelné zkušenosti a patří k ikonám, se občas poradí.

Reklama:

"Když cítí, že to potřebuju, poradí mi. Naopak když vnímá, že mě má nechat být, nechá mě dýchat. Ale asi bych to řekl takhle: Kdykoli je potřeba, je tu pro mě. Baví mě vše okolo modelingu, například poznávat lidi. Určitý kreativní proces, který na focení vzniká a jehož jsem součástí, je super zkušenost," řekl sympatický mladík v rozhovoru pro server iDNES.cz.

Podle majitele modelingové agentury JARO MEN Rostislava Janků má Tobias Fetterlein hned několik výrazných předností, které pro něj mohou znamenat slibnou kariéru.

"Jeho matka je bývalá topmodelka a otec bývalý dánský tenista. Oba rodiče jsou tedy zajímavé typy, proto z jejich kombinace nemohlo vzejít nic jiného než typ vhodný pro modeling. Tobias má výrazné oči, nos a také velmi specifický tvar rtů. Jeho přirozená oduševnělá krása je podpořena dobrými geny. Jsem názoru, že má určitě šance se výrazně prosadit v mezinárodním modelingu. Typově by se hodil také pro herectví, ale v něm je kromě fyzična důležitý také herecký talent," vyjádřil se odborník na mužský modeling pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: