Giorgino Paroubek: V 69 letech bývalý premiér dokazuje, že nahý Ivan Jonák v autě na Václaváku mu nemůže konkurovat

Jiří Paroubek
Jiří Paroubek
Foto: Se svolením Jiřího Paroubka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2022

Bývalý předseda vlády si na začátku ledna vyrazil na dovolenou na Kubu, kde si užíval moře, diplomatického baru, ale třeba i projížděk ve starých amerických vozech. "Hodně jsem si to užil. Zejména pak projížďku," popsal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek (69) a do redakce na žádost zaslal snímek jako důkaz. Kdo aktuálně sleduje minisérii Devadesátky, zcela jistě uzná, že někdejší premiér by si v seriálu České televize mohl střihnout roli mafiána, třeba hned vedle Ivana Jonáka (†59), který proslul jako spolumajitel legendárního Discolandu Sylvie.

V Česku se aktuálně teploty pohybují mírně pod nulou. To je důvod, proč si někdejší politik vyrazil na Kubu. "Moje dovolená byla relaxační. Užil jsem si jízdu vozem, stará americká auta miluji, ale také jsem navštívil restauraci Santi, kam rád chodil spisovatel Ernest Hemingway na mojito či na daiquiri. Byla to velmi pozoruhodná dovolená a samozřejmě jsem nezahálel, ale i cvičil," popsal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek, který se v polovině týdne vrátil zpět do Česka.

Ze snímků, které poskytl redakci, může v tmavých brýlích leckomu připomínat mafiána. Zejména pak na těch fotkách, kdy je zachycen během projížďky ve starém kabrioletu. Při pohledu na něj si leckdo vybaví někdejšího mafiána Ivana Jonáka, který se rovněž rád proháněl v drahých vozech.

Česká televize v posledním odvysílaném díle minisérie Devadesátky přinesla příběh Ivana Jonáka, který se v 90. letech těšil velké oblibě. A okázale dával najevo svůj majetek. Velmi známá se stala například fotografie, která ho zachytila, jak se projíždí v centru Prahy v mercedesu s nahými ženami. Liboval si také ve výstředním oblečení, pořídil si medvěda a krokodýla. Nakonec skončil ve vězení a přišel o všechno. Objednal si totiž vraždu své manželky Ludviky (†34).

Jiří Paroubek se potýkal také s manželským problémem, ten ale vyřešil výrazně důstojněji. Po více než čtyřech letech soudních tahanic totiž došlo na konci loňského listopadu k rozvodu manželů Paroubkových. Jejich svazek byl oficiálně ukončen, navíc došlo k vzájemné dohodě ohledně rozdělení majetku. Bývalý politik si vyrazil na dovolenou na Kubu i proto, aby nabral nové síly.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.