Halina Pawlowská zveřejnila 10 let starou fotku. Nestárnoucí moderátorka pro zdravé sebevědomí radí dostatek sexu a nakupování

Spisovatelka Halina Pawlowská
Spisovatelka Halina Pawlowská
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2022

Moderátorka a spisovatelka Halina Pawlowská (67) patří mezi ženy, které vypadají, jako by nestárly. Své bujné křivky umí nosit s grácií, je autentická a veselá. Na sociální síti se nyní pochlubila fotografií, která dokládá, že je dnes stejná, jako byla před deseti lety. Pro ŽivotvČesku.cz Halina Pawlowská s humorem prozradila své neotřelé tipy, jak mít jako žena dostatek sebevědomí.

Moderátorka a spisovatelka Halina Pawlowská se právě chystá pokřtít svou novou knihu Užívej života. Při té příležitosti na sociální síti Instagram ukázala snímek, který byl pořízen před 10 lety při křtu její dřívější knihy Velká žena z Východu. Pozoruhodné je, že autorka mnoha humoristicky laděných děl a několika kuchařek dnes vypadá zcela stejně jako na oné fotografii.

Důležitou součástí toho, jak žena na své okolí působí a za jak moc atraktivní ji lidé považují, je sebevědomí. A právě tím Halina Pawlowská oplývá. A to navzdory tomu, že podle dnešních měřítek nenaplňuje obecné představy o tom, jak má dáma vypadat. Redakce ŽivotvČesku.cz ji proto oslovila s dotazem, zda by se mohla podělit o radu, jak být podobně sebevědomá, jako je ona.

Odpověď je pochopitelně originální a pojatá se značnou nadsázkou. Jako první by totiž kudrnatá moderátorka doporučila následující: "Když jseš down a trop, pomůže ti sex a shop," sdělila pro ŽivotvČesku.cz Halina Pawlowská s tím, že uspokojivý milostný život a nákupy pěkného oblečení jsou něco, co zdravému sebevědomí skutečně pomůže.

Jako druhý tip, jak se cítit lépe, uvedla Halina Pawlowská ještě další radu. "Chceš být vysoká, chytrá, ztepilá? Najdi si malého a tlustého de*ila," řekla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem. Nakolik je to praktický tip, musí každý posoudit sám, jisté však je, že zdravému sebevědomí podle oblíbené moderátorky pomáhá, pokud člověk nebere život příliš vážně a umí si ze sebe udělat legraci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.