Hana Gregorová ji prý "okukovala". Její partner Ondřej Koptík byl ženatý se silikonem vylepšenou blondýnou, která dnes vypadá výborně

Hana Gregorová se svým partnerem Ondřejem Koptíkem.
Hana Gregorová se svým partnerem Ondřejem Koptíkem.
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2023

Herečka Hana Gregorová (70) a její partner Ondřej Koptík (38) tvoří téměř šest let partnerskou dvojici. Zprvu to vypadalo, že jejich láska je spíše flirt, dnes tvoří jeden z nejstabilnějších párů v showbyznysu - zejména kvůli pevné ruce starší herečky. Zajímavostí v jejich vztahu je Koptíkova minulost. Byl totiž ženatý s pohlednou blondýnou Pavlínou, s níž vychovává dvě děti. Rozdíl mezi oběma ženami je zřejmý. Sympatická blondýnka totiž za poslední roky ještě více zkrásněla. "Byli jsme spolu deset let," uvedl před časem pro ŽivotvČesku.cz Koptík, který také popsal, čím ho Gregorová okouzlila.

Věkově rozdílnému partnerství mnozí v jeho začátcích věštili brzký konec. Jenže z toho vzniklo velké pouto plné lásky, které překvapuje svou životností. Vztah Hany Gregorové a Ondřeje Koptíka skutečně nebyl jen románkem na jednu noc.

"Když jsem Hanku poznal, tak mě okouzlila svou osobností. Neskutečným charismatem, sečtělostí, inteligencí, ženskostí. Dnes vím, že Hanka je parťák do nepohody," prozradil před časem pro ŽivotvČesku.cz mladší partner herečky, co ho v začátcích vztahu na Gregorové zaujalo.

Dále uvedl, že Gregorová je za zavřenými dveřmi »šéfová«. "O všem se s Hankou bavíme a já říkám, že je velitelka. Je to ale myšleno tak, že síla jejích argumentů, které mají logiku, je trefná a pravdivá," popsal Koptík pro ŽivotvČesku.cz.

Rozhodně je zajímavostí, že Koptík už byl v minulosti ženatý. Jeho manželkou byla pohledná blondýna Pavlína. Sám Koptík v minulosti uvedl, že jeho exmanželka má silikonem vylepšený hrudník, což byl kdysi celkem kámen úrazu v rámci žárlivosti Gregorové.

"Má silikony od doktora Měšťáka, což Hanku dost štvalo. Jakmile se to dozvěděla, neustále koukala na její facebookový profil," uvedl dříve pro portál Expres.cz.

Koptík se nikdy netajil tím, že by s Hanou Gregorovou vstoupil do manželství. Už v minulosti ji požádal o ruku, ale ze svatby nakonec sešlo.

"Rozhodně bych si Hanku vzal, ale je to jen má touha a mé přání. Kdyby se Hanka chtěla vdávat, tak se mnou může počítat. Pokud se tak někdy stane, tak je to spíš otázka budoucnosti, ale nikdy neříkej nikdy," dodal Koptík o svém vztahu se starší herečkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.