Hana Gregorová se opřela do Taťány Kuchařové. Nemám pocit, že je to značka něčeho kvalitního, uvedla herečka

Ondřej Gregor Brzobohatý s manželkou a maminkou (vlevo)
Ondřej Gregor Brzobohatý s manželkou a maminkou (vlevo)
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 1. 2022

Říká se, že téměř každá matka bere potenciální snachu jako sokyni a je schopná nevěstě vyčítat i maličkosti. Herečka Hana Gregorová (69) manželky svého syna Ondřeje Gregora Brzobohatého (38) hodnotila hodně ostře a neunikla ani Taťána Gregor Brzobohatá (34), která Ondřeje poznala jako Kuchařová. Redakce ŽivotvČesku.cz se snažila získat od stárnoucí herečky vyjádření, Hana Gregorová ale položila telefon, když slyšela, že volají novináři.

Od té doby, co Hana Gregorová odpustila mladému partnerovi Ondřejovi Koptíkovi (36) jeho životní i literární úlety a přijala ho zpět do svého života, tak je při komunikaci s novináři velmi opatrná. Redakce ŽivotvČesku.cz se chtěla opakovaně zeptat, jak vnímá, že její syn Ondřej opustil již druhou manželku, ale Hana Gregorová dovolila redaktorovi pouze představení po telefonu, pak se rychle rozloučila.

Ondřej Gregor Brzobohatý, který je synem zesnulého velikána českého filmu Radka Brzobohatého (†79), za svůj poměrně krátký život stihl vstoupit do dvou manželství, která se obě rozložila.

Do prvního manželství sebevědomý Ondřej vstoupil v říjnu 2008, jeho vyvolenou se tehdy stala televizní produkční Johana Indráková (dnes používá jméno Arletová). Ta tehdy byla spojená se seriálem Ulice a Hana Gregorová dala najevo, že pro její rodinu není dost dobrá. "Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu. Ondrovi to všechno nevadí. Je to jeho život, on se tak rozhodl. S Radkem si myslíme, že je na manželství ještě příliš mladý a celá ta svatba je zbytečná. Vždyť žijí v pronajatém bytě, nemají děti… Tak k čemu svatba? Jen proto, aby se jeho žena mohla podepisovat jako Brzobohatá," uvedla v roce 2008 Hana Gregorová pro deník Aha! s naštvaným výrazem ve tváři.

Když si Ondřej Brzobohatý v roce 2016 na velkolepé svatbě v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v pražském Strahovském klášteře bral Miss World 2006 Taťánu Kuchařovou, tak mu jeho vlastní matka sebrala mediální pozornost, když se na akci tulila k mladému partnerovi Koptíkovi, což zachytila řada fotografů. Velké výhrady ale měla také ke Kuchařové, která přísnou herečku rozhodně neomámila na první pohled.

"Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního," uvedla pro deník Aha! žena, která dnes žije s Koptíkem v maďarské Rajce u slovenských hranic. Tehdy také Ondru a Taťánu kritizovala za styl svatby, přišlo jí, že je zbytečné dělat kolem veselky tajnosti, když se v Česku stejně všechno provalí.

Hana Gregorová se může pomalu začít chystat na další synovu svatbu. Ondřej uvedl, že s manželkou dávno nežil a snažil se tak legitimizovat vztah s třicetiletou tanečnicí Zuzanou Pilnou. Tato žena nepochází ze známé rodiny, ale je velmi učenlivá a snaživá, nakonec by mohla vyhovovat i náročné Gregorové.

Nyní má ale Ondřej Gregor Brzobohatý jiné starosti, přeje si být brzo rozvedený. Je otázkou, zda to půjde lehce. Taťána Gregor Brzobohatá totiž v mediálním prohlášení uvedla, že se cítí podvedená, protože chtěla miminko a manželství rozbil její nevěrný manžel.

"Kompletní vzpamatování se z vážného vztahu a rozchodu se určuje na pět let, ale myslím si, že po roce nebo spíše po dvou už lidé dokážou navázat plnohodnotný vztah," řekl pro ŽivotvČesku.cz k osudu Miss World 2006 psycholog Jeroným Klimeš. V pražských kuloárech se spekuluje, že Taťána Gregor Brzobohatá bude hledat partnera, který bude mít zvučnější jméno, než jí mohl nabídnout její manžel Ondra.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.