Hana Gregorová si vyrazila do zábavního parku. Místo k příteli se tulila ke svému Ferkovi

Herečka Hana Gregorová se svým psím miláčkem.
Herečka Hana Gregorová se svým psím miláčkem.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2020

Ve společnosti se objevuje zřídka, ale přeci jen vytáhla paty z domova... Herečka Hana Gregorová se objevila v zábavním parku v pražských Horních Měcholupech, kde jí společnost nedělal partner Ondřej Koptík, ale čtyřnohý »parťák« Ferko. Toho si pořídila letos v dubnu.

Loni v létě zemřel Haně Gregorové její dlouholetý psí kamarád boxer Pepíček. Měla ho dlouhých třináct let. A i když principálka Divadélka Radka Brzobohatého se zařekla, že psa domů nechce, v dubnu si pořídila nového.

"Jmenuje se Ferko," uvedla před časem herečka, jaké jméno dostalo štěně. Na akci při otevření druhé části rodinného přírodního zábavního parku Krtkův svět jí nedělal doprovod partner Ondřej Koptík, s nímž žije i přes krátkou rozchodovou pauzu téměř pět let, ale právě Ferko, ke kterému se pořádně tulila.

A jak je ze snímků patrné, nejen herečka, ale její čtyřnohý miláček si pobyt na čerstvém vzduchu náramně užili. Na akci dorazily další známé tváře jako SuperStar Julián Záhorovský, herečka Regina Řandová, mikrofonu se chopil ostřílený moderátor Miroslav Šimůnek.

Hana Gregorová, jak se redakci Život v Česku podařilo nedávno zjistit, prodává svůj říčanský dům, kde žila s Radoslavem Brzobohatým. O prodeji luxusní vily a jak to uvnitř vypadá, více najdete ZDE

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.