Hana Holišová a David Gránský předvedli úžasný souboj. Nedělní večer měl skončit remízou

Hana Holišová a Erika Stárková jako Michael Jackson a Janet Jackson
Hana Holišová a Erika Stárková jako Michael Jackson a Janet Jackson
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 4. 2021

Sváteční nedělní večer už tradičně patřil osmé řadě hudební show plné kostýmů. Velmi těsný souboj předvedli Hana Holišová (40) a David Gránský (29). K vítězství o pověstný »chlup« možná Haně Holišové dopomohla až výrazná pomoc od Eriky Stárkové (36).

Diváci nejsledovanější komerční televizní stanice si v neděli večer mohli vychutnat opravdu napínavý souboj. Těžké rozhodování měla před sebou i porota. Zkušeného Jakuba Koháka, půvabnou Evu Burešovou a nesmělého Marka Lamboru tentokrát doplnil ostřílený profesionál Leoš Mareš.

Porota rozhodla, že nejlepší výkon večera podaly Hana Holišová a její pomocnice Erika Stárková, když ztvárnily Michaela Jacksona a Janet Jackson. Píseň Scream měla opravdu velké tempo a obě dámy dokázaly skloubit skvělý zpěv i dobrý taneční výkon.

Jenže když měli hlasovat i samotní soutěžící, tak se večer začal zamotávat. Na Hanu Holišovou se dotáhl David Gránský, který zpíval song Single Ladies od Beyoncé. Večer tedy vypadal na zaslouženou remízu.

Ondřej Sokol ještě prozradil, jak je těžké v době covidové předvádět skvělé výkony, když v publiku chybí diváci. "Sedí tam asi 20 otestovaných komparzistů. Opravdu obdivuji všechny soutěžící za to, co dokážou. Skláním se před lidmi, kteří takové věci umí," řekl pro ŽivotvČesku.cz moderátor Ondřej Sokol.

Nedělní večer ale remízou nakonec neskončil. I když Hana Holišová a David Gránský by se o první místo dokázali podělit, rozhodly nakonec těsně hlasy od porotců a zlato si odnesla Hana Holišová. Na třetím místě pak skončila Iva Pazderková jako Harry Styles.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.