Hana Zagorová se musí vrátit do nemocnice. Ta mrcha mi rozhodila krvinky, uvedla zpěvačka

Hana Zagorová s manželem Štefanem Margitou
Hana Zagorová s manželem Štefanem Margitou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 9. 2020

Už to vypadalo, že Hana Zagorová (74) poté, co byla hospitalizovaná a následně propuštěná v souvislosti s nákazou koronavirem, je z nejhoršího venku. Teď ale oznámila, že se musí znovu do nemocnice vrátit. A to kvůli skutečnosti, že onemocnění jí napadlo krevní oběh a výsledky testů nejsou dobré.

Hana Zagorová má dlouhodobé problémy s poruchou krvetvorby. Již v minulosti o svém trápení několikrát promluvila. I to je důvod, proč zůstává pod dohledem lékařů. Právě nákaza nebezpečným respiračním onemocněním způsobila, že i když byla z nemocnice propuštěna, musí se do ní vrátit. Sama o tom informovala na svém profilu na sociální síti.

"Moji milí, děkuju. Ani nevíte, jakou jste mi udělali radost. Stovky přání k narozeninám, taková podpora ve chvílích, kdy je mi ouvej. Dnes mě přivezli na chvíli domů krása!!! Ale musím se do nemocnice ještě vrátit. Ta mrcha mi rozhodila krvinky, tak snad se umoudří," napsala ve čtvrtek večer zpěvačka ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

"Cítím se ale líp. S láskou vzpomínám na nádherné koncerty 22. a 23.8., kde na mě asi někdo tu mrchu plivnul. Jsem ráda, že jsem nikoho, ani z kapely, ani z mých blízkých, nenakazila. Kromě Štefana, který tady doma úspěšně bojuje s horečkami. Doufám, že už to skončí, že se brzy uslyšíme a uvidíme. A děkuju za Lucernu, prý zbývá posledních 280 lístků? Jste báječní!!!! Jsem moc ráda, že vás mám," dodala Hana Zagorová, které lidé přejí, aby její zdravotní stav se umoudřil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.