Heidi Janků je zase o rok starší. Podle tváře na jedné z posledních fotek jen málokdo uhodne, kolikáté narozeniny oslavila

Zpěvačka Heidi Janků
Zpěvačka Heidi Janků
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 11. 2021

Oblíbená zpěvačka Heidi Janků je důkazem, že věk je opravdu jen číslo. A málokomu se chce věřit, že ve středu oslavila 59. narozeniny a příští rok už ji čeká kulatá šedesátka. Žádné velké oslavy ale neměla v plánu, místo toho si raději v klidu posedí s kamarádkami. "Ono není co slavit, možná to, že jsem se narozenin dožila," řekla pro ŽivotvČesku.cz Heidi Janků.

Heidi Janků patří mezi české umělkyně, které jednoduše nestárnou. Přestože jí léta přibývají, na její tváři ani postavě se to vůbec nepodepisuje. Vliv na to má zřejmě i střídmý životní styl, protože zpěvačka ani narozeniny nehodlá oslavit ve velkém stylu a raději o víkendu uspořádá příjemné posezení s přáteli.

"Včera jsem si dala jen lehký oběd se skleničkou prosecca, ale neslavila jsem. Neměla jsem ani v plánu slavit, přeci jen byl všední den, tak to nemělo smysl. Budu slavit o víkendu, tedy slavit... Ono není co slavit, možná to, že jsem se dožila," přiblížila se smíchem Heidi Janků pro ŽivotvČesku.cz to, jak strávila svůj narozeninový den.

Ani s přáteli interpretka pohádkové písně Když se načančám neplánuje velkou párty. Bude s nimi u vína vyrábět vánoční dekorace. "Máme partičku holek a děláme si adventní věnce. V sobotu bude u mě doma takový workshop, určitě tam nějaká ta sklenička na zdraví padne. V neděli mám pozvanou další partičku holek, takže s nimi to taky oslavím," popsala pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, jak stráví poslední narozeniny před šedesátkou.

Přestože by si oblíbená hudebnice, herečka a moderátorka mohla k narozeninám přát cokoliv, vyslovila velmi nesobecké přání, které pravděpodobně hlavou proletělo v posledních měsících kdekomu.

"Přála bych si, aby už skončil covid. Abychom už mohli zase normálně žít, to bych si opravdu přála. Ale to hned tak asi nebude. Je to asi přání, které se mi nesplní, ale pevně věřím, že jednoho dne skončí ty restrikce a budeme žít zase normálně," dodala Heidi Janků pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.