Heidi Janků v plavkách ukázala postavu jako lusk. Zpěvačka prozradila, co pro své tělo dělá

Zpěvačka Heidi Janků
Zpěvačka Heidi Janků
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2021

Zpěvačka Heidi Janků (58) si odletěla od opatření a ošklivého počasí v Česku odpočinout na Tenerife. Na pláži se za ní muži musejí otáčet a ženy rudnout závistí - v plavkách totiž ukázala naprosto fantastickou postavu. Přitom pro ni dle svých slov nemusí ani dělat nic výjimečného a extrémně namáhavého. "Trochu se omezuji v jídle," uvedla Heidi Janků pro ŽivotvČesku.cz.

Heidi Janků si momentálně užívá dovolenou na Tenerife, odkud se fanouškům občas pochlubí pěknou fotografií. Nezapomněla se zvěčnit ani ve vlnách, kde se v bikinách pochlubila postavou jako lusk. Takové tělo by jí i mladší ženy mohly závidět.

Zpěvačka přiznala, že pro svou formu nedělá nic moc výjimečného. "Trochu se omezuji v jídle, ale jinak to moc neřeším. Vliv má asi i dobrá póza, světlo i fotografka," vysvětlila Heidi Janků pro ŽivotvČesku.cz z prosluněného ostrova ve Španělsku.

Herečka Patricie Pagáčová (32) prožívá nejkrásnější a nejemotivnější chvíli svého života. Stala se maminkou, z novorozené dcery se raduje také její manžel Tibor. "Přiznám se, že chutě nemám. Kdyby mi nerostl pupek, tak vlastně o tom pořádně nevím. Jako pálí mě permanentně žáha, ale jinak je mi fakt díky bohu dobře," uvedla herečka pro ŽivotvČesku.cz před velkým dnem.

Léto se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Poslední teplé dny, kdy teploty šplhají až k 28 ...

Na dovolené si Heidi Janků užívá nejen teplého moře a tepla, ale i krásných výhledů na západy slunce. Ve vlnách vypadá fantasticky a její fanoušci to komplimenty u snímku patřičně oceňují.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu