Heidi Janků v plavkách ukázala postavu jako lusk. Zpěvačka prozradila, co pro své tělo dělá

Zpěvačka Heidi Janků
Zpěvačka Heidi Janků
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2021

Zpěvačka Heidi Janků (58) si odletěla od opatření a ošklivého počasí v Česku odpočinout na Tenerife. Na pláži se za ní muži musejí otáčet a ženy rudnout závistí - v plavkách totiž ukázala naprosto fantastickou postavu. Přitom pro ni dle svých slov nemusí ani dělat nic výjimečného a extrémně namáhavého. "Trochu se omezuji v jídle," uvedla Heidi Janků pro ŽivotvČesku.cz.

Heidi Janků si momentálně užívá dovolenou na Tenerife, odkud se fanouškům občas pochlubí pěknou fotografií. Nezapomněla se zvěčnit ani ve vlnách, kde se v bikinách pochlubila postavou jako lusk. Takové tělo by jí i mladší ženy mohly závidět.

Zpěvačka přiznala, že pro svou formu nedělá nic moc výjimečného. "Trochu se omezuji v jídle, ale jinak to moc neřeším. Vliv má asi i dobrá póza, světlo i fotografka," vysvětlila Heidi Janků pro ŽivotvČesku.cz z prosluněného ostrova ve Španělsku.

Na dovolené si Heidi Janků užívá nejen teplého moře a tepla, ale i krásných výhledů na západy slunce. Ve vlnách vypadá fantasticky a její fanoušci to komplimenty u snímku patřičně oceňují.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.