Helena Vondráčková bude narozeniny slavit dvakrát. Větší akci si schováme na vodu, řekl manžel

DAN ČERNOVSKÝ / CNC / Profimedia
Helena Vondráčková a Martina Michal na Slapech.
Foto: DAN ČERNOVSKÝ / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 24. 6. 2021

Jedna z největších ikon české (a československé) populární hudby Helena Vondráčková je zvyklá narozeniny slavit na vícero fází. Po oslavě v Přerově bude následovat rodinná »​oslavička« s manželem. A to nebude všechno. "Dnes to bude decentní, větší oslavu si schováváme na hausbót na léto," prozradil pro ŽivotvČesku.cz manžel zpěvačky Martin Michal.

Helena Vondráčková je každý rok zvyklá první oslavu svých narozenin dělat v Přerově, kde se v těchto dnech koná tradiční tenisová akademie pro známé tváře. Kromě populární zpěvačky se na kurtech prohání Felix Slováček či Leona Machálková. Helena Vondráčková tenis nehrála více než rok a před příchodem na kurt zmínila, že to bude letos fyzicky hodně náročné. Hlavně je ale Helena šťastná, že může ve společnosti přátel slavit 74. narozeniny.

"Helča je nyní v Přerově, kde slaví narozeniny v akademii. Já jsem doma a hlídám pejska, těším se, až to oslavíme spolu. Dáme si dobrou večeři, bude určitě květina a Helča si dá skleničku. Já nepiji, takže u mě bez šampaňského," usmál se Martin Michal, když pro ŽivotvČesku.cz popsal, jak bude malá oslava vypadat.

"Dnes to bude decentní, větší oslavu si schováváme na vodu na léto, až budou moci na hausbót dorazit i přátelé. Na Slapech to bývá větší," doplnil pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný manžel, který nezastírá, že u řeky našli hodně klidu.

Prožívá jedno z nejlepších období svého života a váží si dobrých lidí, které kolem sebe má. Talentovaný zpěvák Sámer Issa (35) je šťastný po boku mladičké Julie Anny Šulcové (22) a umí si představit, že by svůj vztah posunuli dál. "Ona je skvělá, dělá toho pro mě opravdu moc. Umím si představit jednou i miminko, já si umím představit hodně věcí, ale už jsem opatrnější," řekl finalista televizní pěvecké soutěže pro ŽivotvČesku.cz.

Přepychový dům na vodě, kde manželé tráví léto, je celkem 17 metrů dlouhý a 5 metrů široký. Před vchodem do podpalubí upoutá pozornost útulná venkovní terasa, které dominuje velký stůl a slunečník. "Letos výlet do zahraničí nechystáme, letos budeme na Slapech," řekl bez pochybností Martin Michal s tím, že on sám se hodně těší, až nahodí pruty a počká si na nějakou pořádnou rybu.

Helena Vondráčková (74), jedna z největších ikon české populární hudby, je zvyklá narozeni...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu