Miminko si umím představit, ale po všech těch slovech jsem už opatrnější, přiznal Sámer Issa

Sámer Issa a jeho bývalá partnerka Julie Anna.
Sámer Issa a jeho bývalá partnerka Julie Anna.
Foto: Se svolením Sámera Issy
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2021

Prožívá jedno z nejlepších období svého života a váží si dobrých lidí, které kolem sebe má. Talentovaný zpěvák Sámer Issa (35) je šťastný po boku mladičké Julie Anny Šulcové (22) a umí si představit, že by svůj vztah posunuli dál. "Ona je skvělá, dělá toho pro mě opravdu moc. Umím si představit jednou i miminko, já si umím představit hodně věcí, ale už jsem opatrnější," řekl finalista televizní pěvecké soutěže pro ŽivotvČesku.cz.

Sámer Issa se ve společnosti dlouho pohyboval po boku sympatické Pavlíny (43), se kterou plánoval svatbu a oceňoval, že starší přítelkyně měla správné názory a věci posuzovala hodně racionálně. Jenže láska vyprchala a Sámer zažil zklamání.

"Psychicky mě to změnilo. Vždy jsem něco lámal přes koleno a pak to nevyšlo. Takže jsem se rozhodl, že se nejdřív srovnám, budu se věnovat plně práci a pak uvidíme, jestli přijde nějaká láska," řekl populární zpěvák pro ŽivotvČesku.cz loni na podzim, když na něj začaly doléhat splíny. Od žen si dal přes zimu trochu distanc a na jaře potkal půvabnou dvaadvacetiletou Julii Annu Šulcovou.

"Vy se mě ptáte, zda už myslíme na miminko. Anna je skvělá, dělá toho pro mě opravdu moc. Umím si představit jednou i miminko, já si umím představit hodně věcí, ale už jsem opatrnější ve slovech. Už několikrát jsem říkal, že to cítím na rodinu a pak to nevyšlo, po všech těch slovech si nyní prostě užívám to, co teď mám," přiznal pro ŽivotvČesku.cz Sámer bez vytáček a prozradil, že v létě by rád stihl se svou láskou dovolenou.

"Na dovolenou v létě určitě chceme, momentálně řešíme lokace. Anna by se chtěla podívat na Kubu nebo na Havaj. Nevím ale, jestli takhle velkou cestu letos zvládneme. V srpnu nás čekají dvojnásobné narozeniny, já mám 7. a ona slaví 6., takže si možná nějakou větší cestu nadělíme k narozeninám. Cestování je pořád hodně komplikované. Očkování jsem dlouho neřešil a všude chodím na základě testů, ale dochází mi, že budu muset. Pokud chce člověk cestovat, tak to podle mě bez očkování do budoucna moc nepůjde," řekl Sámer Issa, který na své mladé partnerce našel jedinou chybičku.

"Nesmí spadnout smítko na zem, jinak ho hned uklidí. Na úklid je hodně vysazená, ale to je vlastně dobře," usmál se zpěvák s tím, že jsou i horší vlastnosti, než je záliba v pořádku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.