Rozchod s Pavlou mě psychicky změnil. Ženy mě tolik nezajímají, přiznal Sámer Issa

Sámerovi vztah s Pavlou nevyšel.
Sámerovi vztah s Pavlou nevyšel.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 10. 2020

Sámer Issa (35) už netvoří několik týdnů pár se snoubenkou Pavlou (43), se kterou plánoval velkou budoucnost. Před časem se dokonce snažili o miminko. Zpěvák prozradil pravý důvod, proč ukončil vztah se starší partnerkou a také to, že vztah ho psychicky změnil. "Teď si od žen dávám pauzu. A to ve smyslu, že každá rána se musí nejdříve zahojit," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Téměř dva roky tvořil Sámer pár s o devět let starší Pavlou Kohoutovou, kterou ještě nedávno vynášel do nebes. S Pavlou se dokonce pokoušeli o miminko. Ale pak přišla první krize. Tu ještě pár ustál. Stalo se ale něco, přes co u temperamentního Sámera lidově řečeno nejede vlak.

"Poté, co jsem začal hodně času trávit ve studiu na chystaném duetu s Luckou Vondráčkovou, začala Pavla trávit více času s jinými lidmi. A také s jiným mužem. Takže jsem se rozhodl jí v její cestě podpořit a vztah jsem ukončil, taková je realita," řekl pro ŽivotvČesku.cz talentovaný zpěvák.

Sám se následně rozhodl, že od žen si dá na čas pauzu. "Psychicky mě to změnilo. Vždy jsem něco lámal přes koleno a pak to nevyšlo. Takže jsem se rozhodl, že se nejdřív srovnám, budu se věnovat plně práci a pak uvidíme, jestli přijde nějaká láska. Aktuálně mě ženy tolik nezajímají, soustředím se na sebe. Rozhodně nechci nic uspěchat. Myslím, že takhle to je správné," dodal Sámer Issa, kterého logicky rozchod zasáhl, ale je si plně vědom, že pro jedno kvítí slunce nesvítí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.