Reklama:

Helena Vondráčková odhalila třikrát svoje soukromí. Ukázala dokonalý život na hausbótu, perfektní postavu v plavkách a milovanou holčičku

Hausbót Heleny Vondráčkové
Hausbót Heleny Vondráčkové
Foto: Se svolením Heleny Vondráčkové / Foto s vědomím F. Jiráska
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2022

Přes léto bývá národem milovaná zpěvačka Helena Vondráčková (75) se svým osudovým mužem Martinem Michalem (64) převážně na Slapech, kde mají svůj druhý domov. Že se na hausbótu mají jako v pohádce, o tom nemůže být absolutně pochyb. Pro ŽivotvČesku.cz fenomenální umělkyně poskytla sérii snímků, které odhalují jejich soukromí. Na jednom z nich se dokonce pochlubila prvotřídní postavou, kterou si roky udržuje v dokonalé kondici. "Plavu, jezdím na kajaku, poklízím, chodím na procházky s pejskem a každé ráno cvičím," prozradila, čím to je, že překypuje vitalitou.

Reklama:

"My jsme na hausbótu byli nepravidelně už od zimy. Na Slapech jinak trávíme celé léto a odjíždíme jen do domluvené akce, vystoupení Helči a na návštěvy, ale více návštěv jezdí za námi, protože na Slapech to je ráj," prozradil pro ŽivotvČesku.cz manžel zpěvačky Martin Michal s úsměvem.

Reklama:

Prázdninový život na plavidle dlouhém 17 metrů a 5 metrů širokém je něčím, co si člověk hned zamiluje. Zázemí totiž manželům poskytuje i útulná venkovní terasa s velkým stolem a slunečníkem a květinami. Tam Helena Vondráčková se svým manželem nejčastěji relaxují.

Ale ani aktivitě se nevyhýbají. Když má zpěvačka chuť, oblékne plavky a jde si zaplavat, nebo se projede na paddleboardu, Martin Michal si zase rád zachytá ryby, dojde do lesa na houby, nebo se projede na nové motorové lodi, kterou si nedávno pořídili. Společnost oběma dělá jejich milovaná holčička, jak říkají fence německého ovčáka, která slyší na jméno Jessinka a pořídili si jí před dvěma lety.

I když by se mohlo zdát, že dovolená v zahraničí oba manžele už ani neláká, není tomu tak. O pobyt u moře herečka rozhodně letos nepřijde, jen na ni vyrazí o něco později. "Do zahraničí se chystám až na podzim. Nejprve v září poletím s kamarádkou na Kanáry a pak v říjnu i někam s manželem," podělila se s redakcí ŽivotvČesku.cz o své cestovní plány charismatická zpěvačka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: