Helena Vondráčková s manželem poprvé ukázali přírůstek do rodiny. Je to naše holčička jménem Jessinka, pyšní se

Helena Vondráčková s manželem
Helena Vondráčková s manželem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2022

Zpěvačka Helena Vondráčková (74) patří desítky let k hudebním ikonám, které nestárnou. Navíc před časem si s manželem Martinem Michalem (62) pořídili nový přírůstek do rodiny. "Máme nového pejska, je to plemeno německého ovčáka. Naše holčička jménem Jessinka nám nedá příležitost k tomu, abychom jakkoli zaháleli," pochlubila se pro ŽivotvČesku.cz legenda české pěvecké scény. Manžel teď na žádost redakce poslal několik snímků jejich čtyřnohé kamarádky.

Zpěvačka si manželem pořídili fenku německého ovčáka už v loňském roce. A jak sám Martin Michal uvedl, jde o živé stvoření, které vneslo do její rodiny radost a také pořádnou dávku energie, kterou je třeba občas trochu zkrotit. Výhodou však zůstává skutečnost, že díky nové fence je Helena Vondráčková s manželem neustále v pohybu a rozhodně musí vynaložit značné úsilí, aby se o nového člena domácnosti postarali.

"Jsme s naší fenkou v jednom kole, pořád chodíme na procházky, protože potřebuje pořádný pohyb. Užíváme si její přítomnost a ona naší," řekl pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem manžel zpěvačky. Ta ho doplnila.

"Nedá nám příležitost k tomu, abychom s manželem jakkoli zaháleli. Vyžaduje od nás veškerou pozornost. Ale naštěstí máme zdatnou pomocnici, která s ní chodí na cvičiště. Máme toho opravdu hodně, a když se k tomu v létě připojí ještě hausbot, což je vlastně další domácnost, tak řešíme i úklid kolem a tak dále, někdy toho máme opravdu nad hlavu," upřesnila Helena Vondráčková pro ŽivotvČesku.cz.

Fenka se stala součástí rodiny poté, co Helena Vondráčková přišla o třináctiroční zvířecí parťačku Elsu. Zpěvačka je milovnicí psů, už jich měla osm, přičemž poslední čtyři byli stejného plemena. A tak se po smutném rozloučení s Elsou manželé rozhodli, že si pořídí nového zvířecího miláčka, kterým je právě roztomilá Jessie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.