Helena Vondráčková s manželem poprvé ukázali přírůstek do rodiny. Je to naše holčička jménem Jessinka, pyšní se

Nextfoto
Helena Vondráčková s manželem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 19. 1. 2022

Zpěvačka Helena Vondráčková (74) patří desítky let k hudebním ikonám, které nestárnou. Navíc před časem si s manželem Martinem Michalem (62) pořídili nový přírůstek do rodiny. "Máme nového pejska, je to plemeno německého ovčáka. Naše holčička jménem Jessinka nám nedá příležitost k tomu, abychom jakkoli zaháleli," pochlubila se pro ŽivotvČesku.cz legenda české pěvecké scény. Manžel teď na žádost redakce poslal několik snímků jejich čtyřnohé kamarádky.

Zpěvačka si manželem pořídili fenku německého ovčáka už v loňském roce. A jak sám Martin Michal uvedl, jde o živé stvoření, které vneslo do její rodiny radost a také pořádnou dávku energie, kterou je třeba občas trochu zkrotit. Výhodou však zůstává skutečnost, že díky nové fence je Helena Vondráčková s manželem neustále v pohybu a rozhodně musí vynaložit značné úsilí, aby se o nového člena domácnosti postarali.

"Jsme s naší fenkou v jednom kole, pořád chodíme na procházky, protože potřebuje pořádný pohyb. Užíváme si její přítomnost a ona naší," řekl pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem manžel zpěvačky. Ta ho doplnila.

Počet nových případů výrazně roste v důsledku šíření nakažlivější varianty omikron. Už v minulém týdnu tvořila v celé ČR varianta omikron více než 50 procent nových případů, nyní je to 80 procent. Epidemiolog Roman Prymula (57) pro ŽivotvČesku.cz uvedl, že nová varianta viru se masivně v ČR začne šířit během velmi krátké doby.

"Nedá nám příležitost k tomu, abychom s manželem jakkoli zaháleli. Vyžaduje od nás veškerou pozornost. Ale naštěstí máme zdatnou pomocnici, která s ní chodí na cvičiště. Máme toho opravdu hodně, a když se k tomu v létě připojí ještě hausbot, což je vlastně další domácnost, tak řešíme i úklid kolem a tak dále, někdy toho máme opravdu nad hlavu," upřesnila Helena Vondráčková pro ŽivotvČesku.cz.

Fenka se stala součástí rodiny poté, co Helena Vondráčková přišla o třináctiroční zvířecí parťačku Elsu. Zpěvačka je milovnicí psů, už jich měla osm, přičemž poslední čtyři byli stejného plemena. A tak se po smutném rozloučení s Elsou manželé rozhodli, že si pořídí nového zvířecího miláčka, kterým je právě roztomilá Jessie.

Velmi netradiční vánoční zážitek letos bude mít oblíbená herečka Sabina Laurinová (49). Za...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu