Helena Vondráčková se nechala očkovat proti covidu. Manžel popsal, jak vakcínu snáší

Helena Vondráčková s manželem
Helena Vondráčková s manželem
Foto: nextfoto.cz

Fenomenální zpěvačka Helena Vondráčková (73) se zařadila do skupiny obyvatel Česka, kteří se mohou přihlásit k očkování proti nemoci covid-19. Ačkoliv s manželem Martinem Michalem (61) tráví většinu svého času doma, rozhodla se, že nic neponechá náhodě a první dávku vakcíny už má za sebou. "Oddechli jsme si oba, je víc v bezpečí," řekl pro ŽivotvČesku.cz manžel oceňované umělkyně.

Nemoc covid-19 je velikým strašákem a nakažených denně přibývají tisíce. Helena Vondráčková proto neváhala a aby ochránila své zdraví, nechala se očkovat. Martin Michal, manžel oblíbené pěvecké hvězdy, prozradil, jak se po první dávce cítí.

Na očkování byla Helena Vondráčková v první středu měsíce března. "Byla konečně na očkování a bylo to úplně bez problémů," řekl pro ŽivotvČesku.cz Martin Michal, jehož slavná manželka si poslední koncert kvůli pandemii užila na Silvestra v Polsku. Od té doby nevystupuje.

Jako první šli při očkování na řadu lidé starší 80 let. "My jsme čekali, až bude mít nárok. Oddechli jsme si oba, přece jenom je teď víc v bezpečí," uvedl pro ŽivotvČesku.cz manžel zasloužilé umělkyně Heleny Vondráčkové.

Úleva přišla už po středečním očkování, druhé nicméně proběhne až za dva měsíce. "První dávku má Helča za sebou, druhou dostane až v květnu," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Martin Michal.

Pro manželský pár není tato doba vůbec jednoduchá. "Chybí nám kontakt s lidmi, chybí nám práce a společenské vyžití," vysvětlil Michal pro ŽivotvČesku.cz, jak se jemu a Heleně Vondráčkové, s níž kvůli strachu z nákazy domů kromě asistentky nikoho nepouští, během pandemie daří.

Zpěvačka Helena Vondráčková (73) je čerstvou držitelkou prestižního ocenění Mistr zábavníh...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.