Reklama:

Helena Vondráčková šla na Slapech do plavek. Ukázala vynikající formu

Helena Vondráčková s manželem Martinem na hausbótu.
Helena Vondráčková s manželem Martinem na hausbótu.
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 7. 2023

Stejně jako v loňském roce, tak i letos šestasedmdesátiletá Helena Vondráčková, jedna z největších ikon české populární hudby, tráví prázdninové dny na hausbótu na Slapech. Aktuálně se na svém profilu na sociální síti Instagram pochlubila vynikající formou - ukázala svým fanouškům svou postavu jen v plavkách. Pro redakci ŽivotvČesku.cz fenomenální umělkyně prozradila svůj recept na to, jak se udržuje v kondici. "Nesedím a pořád něco dělám," prozradila legendární zpěvačka.

Reklama:

Zpěvačka se s manželem Martinem Michalem už v úvodu roku těšili, že v létě zamíří na Slapy, kam každoročně jezdí relaxovat na hausbót, uvedli to pro ŽivotvČesku.cz krátce předtím, než se umělkyně rozjela po republice v rámci své koncertní šňůry, kterou se jí podařilo vyprodat.

Reklama:

Aktuálně si manželé užívají prázdniny v »domě na vodě«, který je celkem 17 metrů dlouhý a 5 metrů široký. Ještě předtím, než se vejde dovnitř, mnohé na palubě upoutá útulná venkovní terasa s velkým stolem a slunečníkem. Tam si Helena Vondráčková se svým manželem spokojeně hoví. A s nimi společně jejich dvouletá psí kamarádka - fenka německého ovčáka Jessie.

Je naprosto jasné, že k létu patří koupání. Aktuálně se zpěvačka pochlubila svou postavou jen v plavkách a přiblížila, jak to dělá, že vypadá pořád úžasně. "Plavu, jezdím na kajaku, poklízím, chodím na procházky s pejskem a každé ráno cvičím, i když na Slapech to moc nejde, ale když jsem doma, tak ano," sdělila na dotaz pro ŽivotvČesku.cz oblíbená zpěvačka.

Manžel zpěvačky nedávno na dotaz redakce uvedl, že zbytek letošního léta si rozhodně manželé mají v plánu pořádně užít. "Léto strávíme na hausbótu jako každý rok. Přijedou i letos za námi naši blízcí přátelé a budeme si užívat letních dní," doplnil pro ŽivotvČesku.cz manžel zpěvačky s tím, že po prázdninách jeho osudovou ženu čeká ještě dovolená u moře na Kanárských ostrovech.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: