Helena Vondráčková ukázala na Slapech postavu jen v plavkách. Zpěvačka popsala, jak si udržuje svou postavu ve formě

Helena Vondráčková a Martina Michal na Slapech.
Helena Vondráčková a Martina Michal na Slapech.
Foto: DAN ČERNOVSKÝ / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 8. 2022

Helena Vondráčková (75), jedna z největších ikon české populární hudby, tráví prázdninové dny na hausbótu na Slapech. Aktuálně se na svém Instagramu pochlubila vynikající formou, když ukázala svým fanouškům svou postavu jen v plavkách. Pro redakci ŽivotvČesku.cz fenomenální umělkyně prozradila svůj recept na to, jak se udržuje v kondici. "Jsem pořád v běhu. Nesedím a pořád něco dělám," prozradila.

Zpěvačka s manželem Martinem Michalem se už v úvodu roku těšili, že v létě zamíří na Slapy, kam každoročně jezdí relaxovat na hausbót.

Přepychový dům na vodě je celkem 17 metrů dlouhý a 5 metrů široký. Ještě předtím, než se vejde dovnitř, mnohé upoutá na palubě útulná venkovní terasa, s velkým stolem a slunečníkem. Tam si Helena Vondráčková se svým manželem spokojeně hoví.

K létu patří samozřejmě koupání. Aktuálně se zpěvačka pochlubila svou postavou jen v plavkách a přiblížila, jak to dělá, že vypadá pořád úžasně. "Plavu, jezdím na kajaku, poklízím, chodím na procházky s pejskem a každé ráno cvičím, i když na Slapech to moc nejde, ale když jsem doma, tak ano," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz oblíbená zpěvačka.

Manžel zpěvačky pak uvedl, že zbytek letošního léta si rozhodně manželé mají v plánu pořádně užít. "Slapy jsou velmi klidné místo a letošní prázdniny, které se přehouply do druhé poloviny, si rozhodně ještě pořádně užijeme. Sice za námi jezdí řada přátel, ale i tak si najdeme čas na sebe. Máme to tady s Helčou moc rádi," dodal pro ŽivotvČesku.cz Martin Michal, který se nejvíce těší, až uloví nějakou trofejní rybu a zajezdí si v člunu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.