Reklama:

Herec Filip Blažek se ocitl pod palbou kritiky kvůli Arichtevě. Prostořekost jeho ženy by mu mohla ve StarDance uškodit

Filip Blažek s manželkou Jolanou
Filip Blažek s manželkou Jolanou
Foto: Nextoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 6. 2024

Pořádná mela se strhla poté, co manželka známého herce Filipa Blažka napsala herečce Veronice Arichtevě velmi nehezkou zprávu. Ačkoliv byla poslána soukromě, herečky se natolik dotkla, že se ji rozhodla zveřejnit. Kvůli výsměchu týkajícímu se jejích prsou se jí zastala celá armáda fanoušků i známých osobností. Na Jolanu Blažkovou se teď řítí kritika ze všech stran. Ušetřen bohužel nezůstal ani Filip Blažek, který s »hejtem« své ženy nemá nic společného. Kritika oblíbeného umělce by mohla uškodit jeho účasti ve StarDance, kterou Česká televize odvysílá na podzim. Změny v letošní řadě populární soutěže okomentoval pro ŽivotvČesku.cz profesionální tanečník Jan Onder.

Reklama:

Herečka Veronika Arichteva zveřejnila v pondělí škaredou zprávu od Jolany Blažkové, ve které urazila její poprsí. "Tvl ty kozy – hrůza, děs. Cvičení ti nepomůže," napsala manželka známého herce do soukromé konverzace. Arichteva však zprávu zveřejnila s tím, že nehodlá podporovat takzvaný bodyshaming, což je ponižování kvůli fyzickému vzhledu.

Reklama:

Jolana Blažková, jež má sama umělé poprsí, se sice Veronice veřejně omluvila, ale za svými slovy si prý stojí. Na její adresu tak přistála spousta nenávistných komentářů. Bohužel se drsná kritika nevyhnula ani jejímu muži Filipovi Blažkovi, který je do celé kauzy zatažen nevinně. Přitom populární herec má od podzimu vystupovat v taneční soutěži StarDance.

"Prosím, ať vaše žena nechodí na žádný TV přenos!!!" narážela v komentářích na jeho instagramovém profilu jedna z naštvaných sledujících. Naznačila tím, že by se mohla majitelka nehtového studia setkat se silnou nevolí fanoušků tváří v tvář. Je známo, že taneční soutěž StarDance není až tak o dovednostech, ale spíše o popularitě a oblíbenosti. S nepříjemnou kauzou by ale mohla hercovi a dabérovi popularita mírně klesnout.

"Filipe, mám vás rád, ale s čím to sdílíte lóži?" napsal další ze sledujících. Komentářů v podobném duchu se pod fotografií Blažka s taneční partnerkou objevují desítky. Je ale také plno uživatelů, kteří se na celou kauzu dívají střízlivým pohledem a nechápou ostatní, proč herce kritizují za činy, se kterými nemá nic společného.

Třináctá řada StarDance s sebou ponese změny ve složení poroty. Začátkem dubna se oznámilo, že v porotě neusedne známý tanečník a dlouholetý porotce soutěže Zdeněk Chlopčík. Náhlou změnu okomentoval pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobný vítěz StarDance Jan Onder.

"V historii StarDance se v porotách představilo celkem šestnáct osobností. Například Vlastimil Harapes, Michael Kocáb nebo Jan Révai. Změny ve složení poroty tedy nejsou vůbec ničím neobvyklým. Už teď mohu potvrdit, že se v připravované řadě vrátí Jan Tománek, který nahradí Zdeňka Chlopčíka. Ten v dosavadních dvanácti ročnících zvládal svoji roli skvěle a za to mu patří dík," oznámila před dvěma měsíci kreativní producentka pořadu Lucie Kapounová.

"Zdeněk byl konstantou pořadu, odvedl velmi dobrou práci za těch bezmála 20 let a je třeba mu hezky poděkovat. Všechno jednou končí, každý se dá nahradit, ale výrok od kreativní producentky projektu ve smyslu »Zdeňku, dík«, zdá se mi, že je trochu málo," uvedl pro ŽivotvČesku.cz věhlasný taneční mistr, kterého absence Chlopčíka nepříjemně překvapila.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: