Herec Filip Tomsa slaví 37. narozeniny. Kolegyně z populárního seriálu mu poslala krásné přání

Herec Filip Tomsa
Herec Filip Tomsa
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 4. 2021

V současné době ho mohou televizní diváci sledovat v úspěšném seriálu z farmářského prostředí. Herec Filip Tomsa slaví 20. dubna 37. narozeniny a k nim mu poslala milé přání jeho kolegyně a oblíbená herečka Dana Batulková (63). "Sice je mladý, ale i tak mu přeju hlavně hodně zdraví. Ať je šťastný a určitě bych mu popřála i nějakou další krásnou roli," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Rodák z Bezna v okrese Mladá Boleslav je ostříleným hercem, který ztvárnil mnoho filmových, seriálových, ale také divadelních rolí. Aktuálně působí v »primáckém« seriálu z farmářského prostředí, kde hraje zápornou postavu Romana Maxy, který se snaží jít stůj co stůj proti hlavnímu hrdinovi Janku Linhartovi v podání Marka Lambory (25). V úterý 20. dubna slaví Filip Tomsa narozeniny a v letošním roce je mu 37 let. K jeho výjimečnému dni skrze redakci pogratulovala také seriálová Lída Vacková.

"Filip je sice mladý, ale i tak mu přeju hlavně hodně zdraví. Ať je šťastný a určitě bych mu popřála i nějakou další krásnou roli. Možná snad kladnější, než má tady u nás ve Slunečné (směje se). Dále hezkou práci, radost a štěstí v osobním životě. Co víc si přát, ale zdraví na prvním místě," poslala milé přání k hercovým narozeninám kolegyně z oblíbeného seriálu Dana Batulková přes ŽivotvČesku.cz.

Filip Tomsa se v březnu 2012 po dvouletém vztahu s partnerkou Evou, za svobodna Měšťákovou, oženil během utajené svatby v Heřmanicích v Podještědí. V říjnu téhož roku mu milovaná manželka přivedla na svět prvorozenou dceru Rozálii a v květnu 2016 se stal šťastným otcem podruhé.

Herečka Dana Batulková (63) a její dcera Mariana Prachařová (27) se v sobotu večer přišly ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu