Herec Jiří Langmajer odhodil oblečení a předvedl parádní figuru. Nesvezl jsem se s módní vlnou, vysvětlil

Herec Jiří Langmajer je herecká ikona
Herec Jiří Langmajer je herecká ikona
Foto: nextfoto.cz
Dve jmena |
[email protected]
Publikováno: 25. 1. 2021

Je charismatickou osobností hereckého světa a má za sebou nespočet nezapomenutelných rolí. Jiří Langmajer (54) se už v minulosti na filmových plátnech odhalil v některých intimnějších scénách, ale jeho aktuální osobní snímek nemohl zůstat nepovšimnutý. Fotografie vznikla během otužovací akce, která je už hercovou mnohaletou tradicí. "Už se otužuju hodně let a nesvezl jsem se jen s tou módní vlnou," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Jiří Langmajer je nepochybně náš přední herec, který s přibývajícími roky neztrácí šarm, ba naopak. V rámci prevence zdraví se zúčastnil otužovacího rituálu, který je teď velkým trendem nejen mezi známými tvářemi. Herec však nepatří mezi ty, kteří hledají za otužováním popularitu nebo senzaci. Sám už je zkušeným otužilcem.

"Já už dělám otužování strašně moc dlouho, na rozdíl od všech lidí, kteří s tím začali tento rok. Otužuju se mnoho let a nesvezl jsem se s touto módní vlnou, která nyní přišla, kdy všichni cvičí podle Wima Hofa a lezou do studené vody. Já už plaval ve Vltavě před šesti lety v rámci nejstaršího otužileckého závodu v Praze, který se koná 26. prosince a jmenuje se Memoriál Alfreda Nikodéma," řekl Jiří Langmajer pro ŽivotvČesku.cz.

I když představitel svérázného správce Jíry z romantické komedie Přes prsty mnohé udivil tím, že se objevil na sociálních sítích a založil si Instagram, nedá se říct, že by šlo o módní výstřelek. V současné koronavirové době možná spíše o způsob, jak udržovat pracovní kontakty a získat nástroj pro určitou formu prezentace.

"Já se na módní vlně nevozím, jediná věc, která se může zdát módní, je to, že jsem vstoupil na Instagram. To čistě z toho důvodu, že v této době to skoro bez Instagramu nejde a že budeme potřebovat sociální sítě, abychom udělali takové projekty, které by jinak nebyly možné. Jinak bych to nedělal, protože mě Instagram nijak zvlášť nebaví," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Langmajer, který v roce 2019 vstoupil do manželství se sympatickou moderátorkou a herečkou Adélou Gondíkovou (47).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.