Herec Pavel Nový: Víte, jak se mám? Skvěle, skvěle, skvěle, ať jde virus do p.....

Pavel Nový a Eliáš Vyskočil
Pavel Nový a Eliáš Vyskočil
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 10. 2020

Oblíbený herec Pavel Nový (72) se poprvé na filmovém plátně představí v roli dědečka. Se svým filmovým vnukem, hercem Eliášem Vyskočilem, představil na pondělní novinářské projekci nový snímek, který míří do kin. A rozhodně u toho nechyběl jeho pověstný humor.

Výrazný herec, který ztvárnil roli dědečka ve snímku Léto patří rebelům, si natáčení hodně užil a zároveň prozradil, na co se mohou diváci těšit.

"Je to film o dvou mužích, kdy jeden je hodně mladý a druhý starý, a oba mají dá se říct stejný problém, a to je smrt syna a otce. A řeší ho každý po svém. Natáčení jsem si jako celek užil, zejména v Bavorsku a v Handlové a Prievidzi na Slovensku," řekl pro ŽivotvČesku.cz Pavel Nový, který stejně jako řada jeho kolegů je rozmrzelý ze současné situace v souvislosti s vládními opatřeními a koronavirovou epidemií.

Když se totiž Pavla Nového zeptáte, jaký na aktuální stav má názor, odpoví elegantně a s humorem. "Zeptejte se mě, jak se mám... Já vám to tedy řeknu. Skvěle, skvěle, skvěle, ať jde virus do p…..," dodal s úsměvem Pavel Nový pro ŽivotvČesku.cz.

Rodinný snímek režisérky Martiny Sakové vznikl v německo-slovenské produkci. Pavel Nový si zahrál mrzutého muže, který truchlí za svým mrtvým synem a dlouho trvá, než s vnukem Jonášem k sobě najdou znovu cestu. Snímek se objeví 8. října v tuzemských kinech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.