Herečka a zpěvačka Anna Slováčková zhubla téměř 10 kilogramů a letos se k moři nechystá. Vysvětlila důvod

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková
Herečka a zpěvačka Anna Slováčková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 7. 2021

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (25) má jasný plán na letošní léto. Na dovolenou k moři se nechystá, i když se jí podařilo v poslední době shodit téměř deset kilogramů a svou postavu by zcela v klidu mohla vystavovat na prosluněné pláži. "Letos budu jen na chatě. Důvodem je, že mám přes prázdniny hodně pracovních závazků, takže se nikam do zahraničí nechystám," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz dcera slavných rodičů.

Anna Slováčková se před časem pustila do hubnutí. Podařilo se jí shodit celkem 8 kilogramů, a to zejména kvůli změně stravy a pohybu. "Začala jsem se konečně hýbat. Jak jsem byla nemocná, tak to moc nešlo, protože jsem byla hodně unavená. Mám 8 kilogramů dole a věřím, že ještě váha půjde dolů," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz mladá umělkyně, která v loňském roce bojovala se zákeřnou rakovinou, kterou naštěstí porazila.

Letos se Anna na dovolenou do zahraničí nechystá. Pracovní povinnosti jí to nedovolí. "Tento rok budu jen v Česku. Budu na chalupě, ale letošní léto mám hodně pracovní, takže budu i poměrně dost v Praze. Část dovolené mám už ale za sebou, akorát jsem se vrátila z několikadenního sjíždění Vltavy na lodi s kamarády, takže jsem si to užila, přespávali jsme v kempu, což bylo příjemné," dodala pro ŽivotvČesku.cz herečka a zpěvačka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.