Herečka Eva Burešová: Dojemná slova směrem k seniorům a unikátní snímek z dětství

Herečka Eva Burešová
Herečka Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 12. 2020

Oblíbená herečka Eva Burešová (27) i na konci roku myslí na fanoušky a ukázala fotku z dětství. Zároveň také mluvila o tom, co pro ni znamená setkání se starými lidmi. "Bohužel žádné babičky a dědečky už nemám," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka Eva Burešová je v jednom kole i před koncem roku, ale najde si čas na příbuzné i na charitu. S kolegy ze seriálu Slunečná navštívila domov pro seniory a přinesla vánoční dárky. Ale hlavně to bylo o tom, že rozdávala radost a úsměvy.

"Mám tyto chvíle ráda. Už na základní škole jsme se školním sborem jezdívali do domovu důchodců a byl to vždy zážitek. Miluji poslouchat příběhy starších lidí. Jsou plné inspirace a motivace. Já bohužel žádné babičky ani dědečky nemám. Ale kdyby nás nějaká samotná babička chtěla, velmi rádi bychom ji do naší rodiny přijali," usmála se Burešová ve vyjádření pro ŽivotvČesku.cz.

Pohledná herečka, která ve Slunečné ztvárňuje roli Týny Popelkové, také ukázala fanouškům, jak to vypadalo, když poprvé stála před kamerou.

"V Hlučíně jsme měli televizi Nenudo. Místní děti natáčely reportáže o našem městu a já byla jedním z nich. Pamatuji si do dnes na casting a jak jsem se na něj večer před tím učila text," uvedla Burešová a přidala snímek, na kterém pózuje s culíky a mikrofonem před kamerou. Také dodala, že je ráda, že se jí splnil dětský sen a před kamerou může stát často.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.