Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová k situaci v Česku: Dodržujme pravidla a buďme k sobě ohleduplní, požádala

Herečka neztrácí úsměv ani v těžké době
Herečka neztrácí úsměv ani v těžké době
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 10. 2020

Herečka a nadaná umělkyně Kateřina Kaira Hrachovcová (46) se v současné době koronavirové krize, kdy vládní nařízení velmi znatelně omezila běžný život v zemi, snaží věnovat sportovním aktivitám a zaměřit se na udržení psychické pohody v ne zrovna přívětivých časech. Zůstává však optimistická a nachází i v tom zlém něco dobrého.

Krásná herečka je známá tvář oblíbených českých seriálů a filmů. Zahrála si například v »primáckém« Přístavu, Gymplu s (r)učením omezeným nebo ztvárnila roli Marty Flanderkové v populárních Krejzových. Objevila se také v komedii režiséra Radka Balaše Špindl 2 z roku 2019. Hrachovcová patří mezi umělecky založené ženy také proto, že je nadanou malířkou a ilustrátorkou. V době karanténních opatření a trvajícího nouzového stavu se snaží zaměřit především na to, aby se udržela ve fyzické i psychické pohodě.

Sama vidí aktuální stav v zemi jako příležitost zaměřit se to, aby se lidé zastavili v hektické době a dopřáli vzácný čas sobě a svým blízkým. "Dopřejme si čas, který potřebujeme. Zlom, který potřebujeme. Od lidí. Z práce. Z věcí, které nás vyčerpávají. Nemusíme vědět všechno najednou. Nemusíme chápat, proč se špatné věci dějí, když se dějí. Proč věci bolí tak, jak bolí. Alespoň na začátku. Je třeba být trpělivý, sám se sebou a se svým srdcem. Je třeba pochopit, že se zkušenostmi, přichází růst. To s bolestí přichází ocenění lásky. Vždycky až časem se to pochopí," vyjádřila se herečka na sociálních sítích k současné situaci.

"Dodržujme pravidla. Buďme k sobě ohleduplní. To především. Ať jsme cajk. Ať jsme zdraví & můžeme si hezky, pěkně SPOLEČNĚ žít," doplnila krásná Kateřina Kaira Hrachovcová ve svém příspěvku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.