Herečka Šárka Vaculíková prodělala covid-19. Jsem ráda, že už je to za mnou, napsala

Šárka Vaculíková prodělala koronavirus
Šárka Vaculíková prodělala koronavirus
Foto: Nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2020

Herečka Šárka Vaculíková (33), jedna z oblíbených tváří seriálu Ulice, prodělala koronavirus. Připojila se tak k řadě dalších známých osobností, které mají osobní zkušenost s covid-19. Ale vypadá to, že už se cítí lépe a nejhorší má snad za sebou.

Šárka Vaculíková je sympatická herečka s množstvím zkušeností nejen před kamerami, ale také na divadelních prknech. Skvěle ztvárnila například roli Lízy Doolittleové v divadelním zpracování slavné komedie Pygmalion dramatika George Bernarda Shawa na scéně Divadla na Vinohradech. Blondýnka, která v dubnu oslavila Kristova léta, se potýkala tak jako řada dalších jejích kolegů z branže s onemocněním covid-19. Sama popsala, že měla lehčí průběh a snad už bude v pořádku.

"Tak! A už jsem zase zdravá jako buk. Je to divnej virus ten Coroňák. Já naštěstí měla lehký průběh, ale stejně jsem ráda, že už je to za mnou a teď můžu zase skákat přes kaluže," napsala herečka na sociálních sítích.

Šárka Vaculíková se divákům nejvíce zapsala do povědomí jako Adriana Pešková v populárním seriálu Ulice. Při první vlně koronaviru se aktivně pustila do šití roušek pro rodinu a nejbližší a prokázala i zručnost při práci se šicím strojem po babičce. Má vlohy také pro tvůrčí činnost, kterou je psaní. Herečka si zažila onemocnění covid-19 na vlastní kůži, ale naštěstí je nepříjemná zkušenost za ní a je zase zdravá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.