Hodně nečekané. Pohledný Martin Maxa je už dlouho nezadaný. Léto strávím v Česku, říká o dovolené

Zpěvák Martin Maxa je pohledný muž
Zpěvák Martin Maxa je pohledný muž
Foto: Se svolením Martina Maxy
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2021

Do života mu vážným způsobem zasáhla mediální kauza, která mu řadu věcí vzala. Pohledný zpěvák Martin Maxa (60), rodným jménem Ivan Varga, je ale překvapivě dlouhou dobu po rozchodu s partnerkou stále sám. Zatím si ho totiž nenašla ta pravá, která by mu byla oporou a nalezl po jejím boku štěstí. "Jsem osamělý muzikant, který s kytarou na zádech jezdí po republice po koncertech. Ani nevím, jestli se mi chce na letní dovolenou," přiznal pro ŽivotvČesku.cz.

Martin Maxa je sympaťák tělem i duší, ale má za sebou náročné období. Celých 25 let byl šťastně zadaný, ale všechno zničila mediální kauza, která ho poškodila. Už necelé dva roky uplynuly od rozchodu s jeho poslední partnerkou a interpret hitů jako C'est la vie nebo Nábojnice zatím nepoznal ženu, se kterou by započal nový vztah.

"Partnerku nemám, jsem stále sám. Jsem zkrátka osamělý muzikant, který s kytarou na zádech jezdí po republice po koncertech," svěřil se Martin Maxa pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ani neprožívá plánování letní dovolené, protože pokud cestuje do zahraničí, tak většinou v zimě.

Především coby člen popové skupiny Lunetic patřil v devadesátých letech k fenoménům tehdejší doby. Zpěvák, raper a moderátor a dnes řemeslník Martin Kocián (44) už dávno není kluk, ale pyšný otec jedenáctileté dcery Vanessy. Také kvůli ní se rozhodl zlomit drogovou závislost, protože chce být dobrým otcem. "Chci si dát život dohromady. Týden jsem strávil na detoxu v Opavě, ale mělo to i své proti. Za tři měsíce jsem dokázal přibrat 10 kilo," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

"Nevím, jestli se mi chce na dovolenou, netuším, jak to bude s očkování a s těmito věcmi. Upřímně řečeno v létě na dovolenou nikam nejezdím a pokud vyrazím mimo Česko, tak v lednu. Mám rád Thajsko nebo nějakou exotiku. V létě je krásně tady v Čechách a nevidím důvod, proč jezdit někam pryč. Když chci za sluníčkem, tak si většinou zkrátím zimu v lednu," dodal sympatický zpěvák Martin Maxa pro ŽivotvČesku.cz.

Akční herec Jason Statham (55) si čas od času musí dát pauzu od náročného natáčení filmů, ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.