Bez drog. 10 kilogramů nahoře a nový účes. Takhle dnes vypadá Martin Kocián. Chci tu být pro dceru, říká

Zpěvák, moderátor a rapper Martin Kocián
Zpěvák, moderátor a rapper Martin Kocián
Foto: ŽivotvČesku
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2021

Především coby člen popové skupiny Lunetic patřil v devadesátých letech k fenoménům tehdejší doby. Zpěvák, raper a moderátor a dnes řemeslník Martin Kocián (44) už dávno není kluk, ale pyšný otec jedenáctileté dcery Vanessy. Také kvůli ní se rozhodl zlomit drogovou závislost, protože chce být dobrým otcem. "Chci si dát život dohromady. Týden jsem strávil na detoxu v Opavě, ale mělo to i své proti. Za tři měsíce jsem dokázal přibrat 10 kilo," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Skupina Lunetic mu přinesla roky obrovské popularity a pro mnohé fanoušky byl doslova modlou. Martin Kocián si ale zkusil na vlastní kůži, že sláva má i druhou tvář. Dostal se do bludného kruhu drogové závislosti a přesto, že se nevzdával a zkoušel s ní bojovat, to hlavní prozření přišlo až nyní.

"Před čtvrt rokem jsem začal pracovat v jedné řemeslné firmě, kde jsem stále zaměstnaný. Už je mi 44 let, takže před tou »pětačtyřicítkou« jsem se rozhodl si dát život dohromady. Týden jsem strávil na detoxu v Opavě, ale mělo to i své proti - za tři měsíce jsem dokázal přibrat 10 kilo," řekl Martin Kocián pro ŽivotvČesku.cz.

Velkou motivací je pro něj jeho jedenáctiletá dcera Vanessa, kterou nadevše miluje a chce pro ni být tím nejlepším tátou. A především tu pro ni být a nehazardovat.

"Už mě přestalo bavit žít život nezodpovědného kluka. Čím jsem starší, tím víc cítím potřebu se posouvat správným směrem a všechno špatné konečně zvládnout. I pro Vanessku, tolik pro mě znamená," zdůraznil Martin Kocián pro ŽivotvČesku.cz s tím, že dceru vídá pravidelně jednou za 14 dní. Vztah s její matkou před lety krachnul, a to zejména kvůli jeho bohémské povaze.

Jeho snem vždy bylo mít velkou rodinu. Řeč je o hlasově mimořádně nadaném zpěvákovi Bohuši...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.