Hokejová mánie strhla i distingovanou Aňu Geislerovou. V dresu a přilbě poskakuje v ulicích Prahy s českou vlajkou nad hlavou

Aňa Geislerová na premiéře filmu Havel
Aňa Geislerová na premiéře filmu Havel
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 5. 2024

Hokejové šílenství vrcholí. Již za pár hodin se rozhodne, zda český hokejový tým získá zlatou medaili na mistrovství světa. Nevídaný úspěch české reprezentace strhl hokejové fanoušky, ale i osoby, které se jinak o tento sport příliš nezajímají. Své emoce z úspěchu českého týmu dala na odiv i herečka Aňa Geislerová, jež se oblékla do dresu a hokejové přilby a s vlajkou nad hlavou poskakovala po ulicích Prahy. Video, které pobavilo nejednoho jejího fanouška, sdílela na sociální síti. Finálovou bitvu, na kterou se těší snad každý Čech, okomentoval pro ŽivotvČesku.cz trojnásobný mistr světa Jiří Dopita.

Česko v posledních dnech žije hokejem. Finále, kam se česká reprezentace dostala, bude sledovat celá republika. Jako zapálená fanynka se projevila i oceňovaná herečka Aňa Geislerová, která je ze svého hokejového nadšení zřejmě sama překvapená.

Na svém instagramovém profilu sdílela video, na kterém je zachycena v hokejovém dresu, přilbě a šále, jak na ulici poskakuje s českou vlajkou nad hlavou. Vybavená jako správný fanoušek si roztomile dupla do kroku a pobavila tím řadu svých fanoušků.

Trojnásobná maminka předvedla, že se umí pořádně odvázat - z filmových rolí ji diváci znají spíše jako distingovanou ženu. Aňa v příspěvku přiznala, že ji hokejové mistrovství doslova strhlo. "Tak já chci jen říct, že mě to opravdu strhlo... Takový výkon jsem jako fanynka ještě nepodala, ale tak nějak to přišlo a já jsem se s tím poprala... A jasně, že věřím v zlato! Ale už teď je to tak skvělý, že je za co hochům děkovat! Hoši nádhera!" napsala emocemi nabitá herečka k vtipnému videu.

Zápas, který se může zapsat do historie českého hokeje, okomentoval pro ŽivotvČesku.cz jeden z hrdinů Nagana Jiří Dopita. Podle něho nás čeká velmi vyrovnané utkání.

"Moc velký rozdíl mezi nimi nevidím. Švýcaři mají kvalitního gólmana, to my také. Technicky jsou na tom oba týmy podobně. Narazí proti sobě tedy dost vyrovnané celky a v tomto případě jsem přesvědčený, že budou rozhodovat maličkosti. Čekám velmi vyrovnaný zápas," popsal v rozhovoru legendární hokejista své dojmy z blížícího se utkání.

Minimální rozdíly vnímá herečka i mezi sebou a svými dvěma sestrami. S Lelou a Ester Geislerovými je prý propojená duševně i fyzicky. O podobnostech s nimi promluvila Aňa před časem pro ŽivotvČesku.cz.

"Nejvíce nás podle mě spojuje smysl pro humor a stejné životní zaměření, co se týče kreativity i lidskosti. Asi bych nenašla nic, co nás odděluje, myslím si, že jsme tak hodně provázané, že žádné velké rozdíly nemáme. Je ale pravda, že si nás pletli při telefonování. Máme podobné hlasy, tak si pletli, která zvedla telefon," sdělila fenomenální herečka pro ŽivotvČesku.cz před časem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.