Reklama:

Holčička se stala v 6 letech milionářkou. Vyrostla z ní teenagerka, která okouzluje krásou

Isabella Barrettová už v 6 letech vydělávala obrovské peníze
Isabella Barrettová už v 6 letech vydělávala obrovské peníze
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 3. 2021

Řešila slávu a miliony ve věku, kdy si její vrstevnice hrají s panenkami a chodí na základní školu. Isabella Barrettová je televizní hvězda reality show a majitelka tučného konta, která v šesti letech založila vlastní značku kosmetiky a šperků. Bella už není malé dítě a vyrostla z ní pohledná teenagerka, která udivuje svou krásou.

Reklama:

Bez přehánění se dá říct, že Isabella Barrettová (14) už jako malá slečna rozhodně neztrácela čas. První velké úspěchy stojí za televizní show Toddlers & Tiaras, kterou vysílá americká stanice TLC, jak uvedl web nickyswift.com. Právě před televizními kamerami si v pěti letech získala pozornost a popularitu jako dětská miss krásy. Bylo zřejmé, že děvčátko, které pozornost přímo miluje a vystupuje suverénně, to může někam dotáhnout.

Reklama:

Isabella ráda malovala, a když začala na papíru navrhovat šperky, nezůstalo jen u dětských malůvek. Měla dobré nápady a kreslení ji bavilo. Její matka Susanne toužila po tom, aby byla dcera úspěšná, a tak jí věnovala maximum času. Založila s ní internetový obchod a značku Glitzy Girl (v překladu Pompézní dívka), ve kterém nabízely nejen kolekce šperků, ale také sortiment kosmetiky. Vše bylo zaměřeno především na cílovou skupinu holčiček z Isabellina okolí dětských miss a jejich rodičů, kteří by pro své malé »princezničky« udělali první poslední.

V šesti letech dívenka započala svou profesionální kariéru. Matka jí založila svěřenecký fond a starala se o všechny obchodní záležitosti - samozřejmě včetně těch finančních. Nicméně kreativní stránku věci a vše ohledně samotných produktů a výrobků si rozhodovala a určovala sama Bella. V roce 2012 byla Isabella Barrettová označena jako jedna z nejmladších milionářek Spojených států, která si na sebe sama vydělala už jako dítě mladšího školního věku. Jejím domovem byl New York a Rhode Island, kde trávila volné víkendy.

"Být mladou podnikatelkou mi ukázalo, jak je důležitá rozmanitost napříč všemi platformami. Ukazovat mladým lidem dnešní generace, že ženy mohou být vzorem, skvělými spisovatelkami, filmařkami, režisérkami nebo byznysmenkami, mi pomáhá plnit si sny, které se stávají skutečností," řekla Isabella Barrettová pro web medium.com.

Televizní show malých královen krásy Isabelle otevřela dveře také do světa modelingu. V 9 letech si dívka dala pauzu od televizního světa a věnovala se právě modelingu, ve kterém našla zalíbení. Dokonce v médiích zmínila, že píše vlastní knihu s názvem Teens Guide Business (v překladu Průvodce teenagerky byznysem) a dobře si vede i jako influencerka na sociálních sítích. Malá obchodnice vyrostla a nebude překvapením, že do krásy. A jen čas ukáže, jestli svou úspěšnou kariéru povede i nadále stejně tak dobře jako dosud.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: