Hollywoodský fešák stárne stále rychleji. Bradley Cooper má obavy o nejdůležitější ženu svého života

Herec Bradley Cooper
Herec Bradley Cooper
Foto: Showpix

Americký herec Bradley Cooper (46) je jednou z nejzářnějších hvězd romantických filmů, komedií a dramat. Je nepřehlédnutelné, že na jeho pohledné tváři, kterou ženy obdivují, je více a více vrásek. Důvodem není stárnutí samotné, ale péče o maminku, o kterou se od vypuknutí pandemie koronaviru sám stará.

Bradley Cooper se ve svých filmech zpočátku kariéry objevoval jako bezstarostný mladík, kterým nějakou dobu skutečně byl. Užíval si slávy, úspěchu a zájmu žen, který dodnes neupadá. Dnes má ale velké starosti o svou maminku, o kterou se stará.

Herec oblíbený díky filmům Nesvatbovi, Pařba ve Vegas nebo Zrodila se hvězda tráví velkou spoustu času u sebe doma, kde je s maminkou a občas i s dcerou, kterou má s modelkou Irinou Shaykovou. Do domu nechce nikoho pouštět a sám má strach vždy, když z něj musí odejít.

Maminka Coopera už není nejmladší a její zdravotní problémy vedou k oprávněným obavám. "Mé mamince bude 80 let a podstoupila kolostomii, tedy má stomické sáčky sloužící k vývodu z tlustého střeva,“ řekl herec v rozhovoru pro magazín Harper’s Bazaar.

Péče o člověka s takovými obtížemi a ještě v takovém věku rozhodně není jednoduchá, nicméně Bradley si umí i čas doma zpestřit. "Naštěstí žijeme v menším domě se zahradou, kde si s dcerkou občas vyhrajeme. Také ji ve vaně učím plavat,“ prozradil Cooper, jak se odreagovává.

Bradley Cooper maminku považuje za nejdůležitější ženu svého života a tak se k ní i chová. Často ji s sebou brával i na společenské akce, dokud to její zdraví dovolovalo. Naposledy se tak stalo v roce 2019 při předávání cen Oscar.

Na někom se přibývající roky podepisují rychleji, na někom naopak pomaleji. Právě takovým ...

Zavřít reklamu