Stále patří mezi idoly Hollywoodu. Bradley Cooper ve 46 letech dostává ženy do kolen a neztrácí šarm

Herec Bradley Cooper
Herec Bradley Cooper
Foto: Showpix
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 6. 2021

Na někom se přibývající roky podepisují rychleji, na někom naopak pomaleji. Právě takovým případem je i americký herec Bradley Cooper (46), který se proslavil hned v několika hollywoodských trhácích. Divákům se zapsal do paměti mimo jiné ve snímku Zrodila se hvězda, kde po boku zpěvačky a herečky Lady Gaga (35) představil hned několik hereckých poloh najednou. Pravidelně se dostává do žebříčku nejkrásnějších mužů světa a plným právem.

Objevil se v romantických filmech i úspěšných komediích jako Yes Man, Pařba ve Vegas nebo Nesvatbovi. Bradley Cooper herecky rostl a v roce 2013 byl za hlavní roli ve snímku Terapie láskou nominován na Oscara. V následujících letech pak v úspěchu pokračoval a dočkal se dalších dvou nominací. Ale není pouze skvělým hercem, jeho ambice směřují i k filmové režii. Debutem na pozici režiséra pro něj byl srdceryvný film Zrodila se hvězda, kde zazářil také v hlavní roli společně se zpěvačkou Lady Gaga. Snímek si vysloužil hned 8 nominací na Oscara, i když nakonec získal prestižní cenu jen v kategorii Nejlepší píseň. Coopera to dostalo do pozornosti a záře Hollywoodu.

"Byl jsem v rozpacích, protože jsem cítil, že jsem svoji práci neodvedl," svěřil se v souvilosti s oscarovým snímkem Bradley Cooper v rozhovoru s moderátorskou ikonou Oprah Winfreovou, jak uvedl web Oprahdaily.com.

Úspěchy ho sice provázely v jeho profesi, ale v lásce se mu moc nedařilo. Byl jednou ženatý, ale manželství vydrželo jen necelý rok. I když měl několik kratších vztahů, až v roce 2015 mu do života vstoupila ruská modelka Irina Shayková (35), se kterou má čtyřletou holčičku Leu. Po rozchodu s matkou jeho prvorozené dcery zatím nepředstavil další ženu, která by si získala jeho srdce. Otec je ale vzorný. "Je zřejmé, že Bradley a Irina mají o dceři stejné představy. Oba jsou úžasní rodiče," cituje blízký zdroj bývalého páru magazín People.

Rodák z Filadelfie zatím osudovou partnerku hledá, ale zájemkyň má nepochybně celý zástup. Ve 46 letech mu přibývající vrásky naopak sluší a je z něj šarmantní a charismatický muž. Pravidelně je řazen mezi nejkrásnější muže světa nejen díky jeho vzezření, ale i sexappealu, který z něj vyzařuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.